جستجو

 
 
روستائیان فاقد گاز طبیعی غرب مازندران نگران سوخت زمستانی نباشند
 
 
 

رییس ناحیه مرکزی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران منطقه چالوس گفت: سوخت به اندازه مورد نیاز در انبارها ذخیره شده و روستائیان این منطقه نگران دریافت سوخت زمستانی نباشند.
سید کاظم پورمند افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت میلیون و ۶۰ هزار و ۶۰۰ لیتر نفت سفید در میان روستائیان  فاقد گاز طبیعی در شهرستان‌های کلاردشت، چالوس و نوشهر با همکاری  ۲۹ فروشنده عرضه و  توزیع شده است‌، ضمن آنکه این فرآورده نفتی به اندازه مورد نیاز در مخازن ذخیره شده و هیچگونه کمبودی وجود ندارد. رییس ناحیه مرکزی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران منطقه چالوس مهم ترین شرائط لازم روستائیان مناطق فاقد گاز طبیعی برای دریافت سوخت نام‌نویسی آن‌ها در سامانه تجارت آسان ذکر کرد و گفت که اگرچه از ۲ سال پیش چنین سامانه‌ای راه‌اندازی شده ولی عده‌ای از روستائیان در این زمینه کوتاهی می‌کنند. براساس بخشنامه سراسری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اسفند سال ۹۶، توزیع نفت سفید در مناطق فاقد گاز طبیعی تنها از طریق ثبت نام خانوارها در سامانه تجارت آسان و استعلام کد ملی سرپرست خانوار امکانپذیر است.
طبق این بخشنامه، غرب مازندران، کردستان ، قم و ارومیه جزو استان های پایلوت معرفی شدند.  پورمند افزود: خانوارهای مصرف کننده نفت سفید طبق این بخشنامه در سامانه  newtejaratasan
.niopdc.ir نام نویسی کنند و اطلاعات هویتی خود مانند کدپستی محل مصرف، معرفی کارت بانکی عضو شتاب را ثبت کنند تا بتوانند پس از انجام این فرآیند سوخت سهمیه سالیانه به صورت مرحله‌ای از طریق دستگاه کارت خوان فروشندگی‌ها دریافت کنند که برخی از آن‌ها در این زمینه کوتاهی می‌کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی