جستجو

شهردار ساری:
 
شهری در شأن مردم ساری خواهیم ساخت
 
 
 

با همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مرکز استان می‌توان شهری در شان و جایگاه مردم ساری ساخت.
عباس رجبی شهردار مرکز استان در جلسه شورای اداری شهرستان ساری با تأکید برمطلب فوق و بیان اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی اولویت شهرداری است، اظهار داشت: اهميت دادن به شهروندان از عناصر اصلی شهر است و مرتفع کردن مشکلات مردم نیز از رویکردهای مهم شهرداری ساری است.
وی افزود: با همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌ها و نهادهای مرکز استان می‌توان شهری را ساخت که در شان مردم ساری باشد.
شهردار مرکز استان با بیان اینکه تلاش ما ارائه خدمات شایسته و در شأن شهروندان ساری است، گفت: تمامی مشکلات را می‌توان در چارچوب اداری و تعامل نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مدیران شهرستانی مرتفع کرد.
وی با اشاره به پیشینه و فرهنگ شهر ساری، ایجاد چهره و نمادی زیبا در شأن این شهر که برگرفته از هویت اسلامی و ایرانی باشد را در جای جای معابر و خیابان‌ها لازم و ضروری دانست.
رجبی تاکید کرد: با همت و اراده‌ای که در شهرداری ساری وجود دارد شهری را در شأن و حد و نام مردم ساری خواهیم ساخت.
شهردار ساری همچنین خواهان همکاری دستگاه‌های دیگر در پیشبرد اهداف شهرداری ساری در جهت خدمات رسانی بهینه برای مردم مرکز استان شد و تاکید کرد: درب شهرداری ساری به روی سازمان‌ها، نهادها و شهروندان باز است و از هرگونه کمکی که در راستای توسعه شهر باشد بهره گیری می‌کنیم.
عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری در این جلسه به پروژه زباله سوز مرکز استان اشاره کرد و بیان داشت: اینکه هم اکنون بخشی از بودجه ساخت این پروژه تامین شده است خواستار مدیریت و اراده قوی برای ساخت ابنیه و جانمایی تجهیزات در این پروژه مهم هستیم.
وی افزود: عباس رجبی با داشتن سابقه مدیریت در سازمان‌ها و مناطق شهرداری، مدیری باتجربه و بدون حاشیه است که بدون تردید وجود ایشان در جایگاه شهردار مرکز استان، ساری را در مسیر آبادانی و پیشرفت قرار خواهد داد. علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور عباس رجبی شهردار ساری و عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان می‌توان با تعامل و همکاری این دو مدیر ساعی اقدامات شایسته‌ای را برای شهروندان مرکز استان انجام داد چرا که اعتقادم بر این است خدمت به مردم؛ بالاترین خدمت است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی