جستجو

 
 
درخشش بانوان قایقران گیلانی در مسابقات قایقرانی روئینگ آسیا
 
 
 

بانوان قایقران گیلانی مدال طلا و برنز مسابقات قایقرانی روئینگ آسیا را از آن خود کردند.
در رقابت‌های قایقرانی روئینگ قهرمانی بانوان آسیا که در چونگچوی کره جنوبی در حال برگزاری است، نازنین ملایی از گیلان در رویینگ تک نفره سبک وزن صاحب گردن آویز خوش رنگ طلا شد.
همچنین در ماده روئینگ ۲ نفره سنگین وزن هم هانیه خرسند از گیلان به همراه دیگر ملی پوش کشورمان در جایگاه سوم ایستاد و به مدال برنز رسید.

 

پایان مسابقات قهرمانی کونگ‌فو گیلان
 با قهرمانی تیم آستانه


یک دوره مسابقات کونگ‌فو قهرمانی استان گیلان،  گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش با قهرمانی تیم آستانه‌اشرفیه میزبان این رقابت‌ها به پایان رسید.
رییس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی آستانه اشرفیه  اعلام کرد که در این مسابقات تعداد ۱۰ تیم از شهرهای آستانه اشرفیه، لاهیجان، رشت، شلمان، بندرکیاشهر و زیباکنار
 حضور داشتند.
میر داوود موسوی افزود: در این دوره از مسابقات  بیش از ۱۱۰ ورزشکار در سه  رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ۱۰ وزن (برای هر رده سنی)  با هم به رقابت پرداختند.
وی با اشاره به برگزاری بیش از ۸۰ بازی در این مسابقات اظهار داشت: در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم آستانه اشرفیه اول شد و تیم‌های شلمان و رشت نیز به مقام‌های دوم و دست یافتند.
موسوی  توسعه ورزش و شناسایی استعدادهای ورزشکاران رشته کونگ فو را از اهداف برگزاری این مسابقات دانست و گفت: در آیین اختتامیه این رقابت‌ها لوح و مدال قهرمانی به نفرات اول تا سوم هر رده سنی اهداء شد.

 

تکذیب مذاکره باشگاه رایکا بابل
 با اکبر میثاقیان


باشگاه رایکا بابل هرگونه مذاکره با اکبر میثاقیان را تکذیب می‌کند.
شب گذشته در برخی از رسانه‌های محلی، خبر از مذاکره باشگاه رایکا بابل با اکبر میثاقیان مطرح شد و در آن نوشته شد که آقای میثاقیان پاسخ منفی به این پیشنهاد داده‌اند. این درحالی است که هیچ مقام مسوولی در باشگاه رایکا بابل با آقای میثاقیان مذاکره نداشته و خبر فوق، از اساس کذب می‌باشد.
باشگاه رایکا بابل از هواداران فهمیم خود می‌خواهد تا اخبار باشگاه را تنها از طریق کانال رسمی و پیج اینستاگرامی باشگاه دنبال کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی