جستجو

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اعلام کرد:
 
تحصیل ۵۸ هزار دانش آموز
 در مدارس غیردولتی گیلان
 
 
 

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان اعلام کرد  نرخ پوشش دانش آموزان در مدارس غیردولتی استان گیلان در حال حاضر به ۱۶ درصد رسیده است.
نادر جهان آرای در همایش شورای موسسان مدارس غیردولتی استان با اشاره به اهمیت مشارکتهای مردمی در نظام آموزشی کشور  اظهار داشت: ارتقای جایگاه آموزشی دانش آموزان به تلاش و همراهی خیرخواهان، مسئولان و خانواده ها متکی است.
وی افزود: به رغم کاهش توزیع اعتبارات سرانه دانش آموزی در سراسر کشور، برخی استانها به دلیل مشارکت بالای خانواده ها و خیران وضعیت بهتری نسبت به دیگر استانها دارند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به رتبه سوم استان در جذب حمایت های خیران در ساخت مدارس خاطرنشان کرد: با وجود علاقه و پیشینه بالای مردم گیلان در علم آموزی انتظار این است که در گسترش مدارس غیردولتی و ساخت مدارس جدید موسسان و خیران نقش فعال تری ایفا کنند. رئیس اداره مدارس غیردولتی و مشارکتهای مردمی آموزش و پرورش استان گیلان نیز در این همایش با اشاره به فعالیت ۹۰۰ مدرسه غیر دولتی در استان گفت: کمک به اقتصاد آموزش و پرورش یکی از کارکردهای مهم مدارس غیردولتی است و در این راستا به کارگیری بیش از۱۱ هزار نفر گام مهمی در اشتغال زایی و بهره مندی از نیروهای متخصص  است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی