جستجو

شهردار ساری در نشست با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری مازندران مطرح کرد؛
 
سرمایه‌گذاری هدفمند
 سکوی پرش گردشگری
 
 
 

شهردار ساری بر سرمایه‌گذاری هدفمند در جهت تقویت حوزه گردشگری و ایجاد درآمد پایدار تاکید کرد.

عباس رجبی در نشست با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری مازندران، از ساری به عنوان پیشانی استان یاد کرد و اظهار داشت: گردشگری از مباحث مهم در توسعه شهر محسوب می شود که نیاز مند نقشه راه عملی است.
وی جنگل و دریا را از ظرفیت‌های مهم جذب گردشگر در مرکز استان دانست و افزود: مرتفع کردن چالش‌ها و کاستی‌ها و ترسیم نقشه راه مناسب با هدف توسعه گردشگری از نیازهای اساسی در این بخش است.
شهردار ساری به ظرفیت پارک شهید زارع اشاره و این پارک را از مزیت‌های مرکز استان در بخش گردشگری دانست و ادامه داد: پارک شهید زارع تا حدودی نیازهای مردم و مسافران را مرتفع می‌کند اما همواره نیاز به تجهیز بیشتر دارد.
وی با بیان اینکه رشد و توسعه شهر ساری علاوه بر خدمات بهینه این نهاد خدمت رسان نیازمند سرمایه‌گذاری هدفمند در حوزه‌های مختلف بویژه گردشگری است، افزود: این امر نیز میسر نمی شود مگر اینکه ما از تمامی قابلیت‌های این بخش بخوبی بهره‌گیری کنیم.
رجبی در ادامه از همکاری منابع طبیعی مازندران-ساری با شهرداری استقبال کرد.
موسوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری با مهم برشمردن گردشگری و اینکه گردشگری به عنوان یکی از عرصه‌های مهم اقتصاد دارای اهمیت بالایی است،گفت:غنی سازی پارک های جنگلی و احداث اماکن تفریحی و توریستی سواحل علاوه بر ایجاد زمینه گردشگری موجب توسعه فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی در بین مردم نیز می شود.
 وی با اعلام همکاری منابع طبیعی با شهرداری‌ها در زمینه‌های مختلف، افزود: انتظار می‌رود شهرداری‌ها نیز فعالیتشان را ارتقاء دهند.
موسوی تصریح کرد: شهرداری‌ها با رعایت قوانین و همچنین رعایت چارچوب کتابچه پارک‌ها در ارتقای کیفیت پارک‌ها در جهت رضایتمندی مردم و جذب گردشگر تلاش کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی