جستجو

 
 
تلاش راهداران براي بازگشايي محورهاي حادثه ديده شرق مازندران
 
 
 

تلاش شبانه روزي راهداران براي بازگشايي
راه‌هاي روستایی حادثه ديده شرق مازندران
 ادامه دارد.
مهندس عباسعلی نجفی ضمن بيان اين مطلب عنوان نمود: پس از بارش شدید و  وقوع سيل و رانش در شرق استان بلافاصله عوامل راهداري و ديگر دستگاه هاي امدادي با بسيج كليه امكانات و ماشين آلات درمحورهای اصلی و روستایی مستقر شدند و اقدامات بهنگامي درخصوص بازگشايي راه ها و كمك به آسيب ديدگان به اجرا گذاشتند. وي به محورهای روستایی و کوهستانی شهرستان نکا اشاره و خاطر نشان ساخت: با توجه به شدت بارش و رانش و ریزش صورت گرفته در حال حاضر محورهای روستایی منطقه هزار جریب و سه راهی بند بن _ لایی مسدود بوده که بلافاصله چندین دستگاه از انواع ماشین آلات راهداری به منطقه اعزام و در حال بازگشایی محورهای مذکور هستند.
مهندس نجفی ادامه داد: محورهای روستایی و فرعی شهرستان گلوگاه نیز با تلاش شبانه روزی راهداری در دست بازگشایی بوده و امیدواریم با کاهش شدت بارش به عملیات بازگشایی به اتمام رسیده و تردد در محورهای این شهرستان برقرارگردد.
وی اظهار داشت: در حال حاضر محورهای اصلی شرق استان  نیز دچار آب گرفتگی شده که این امر تردد را برای کاربران جاده ای دچار مشکل کرده است. گفتنی است: مسافرين و رانندگان محترم مي‌توانند جهت كسب اطلاعات از تردد در محورهاي استان و كشور همچنين آگاهي از آخرين وضعيت راه ها و انسدادها يا محدوديت‌هاي احتمالي تردد و  شرايط جوي به سايت www.141.ir مراجعه نموده و يا با تلفن گوياي 141 تماس حاصل فرمايند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی