جستجو

برای کسب سهمیه المپیک؛
 
تیرانداز گیلانی به
مسابقات قهرمانی آسیا رفت
 
 
 

سجاد پورحسینی ورزشکار گیلانی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو عازم مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا شد.
رییس هیات تیراندازی استان گیلان اظهار داشت: تیم ملی تیراندازی ایران عازم دوحه  قطر شد تا در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور یابد که سجاد پورحسینی نیز از گیلان به همراه این تیم عازم این مسابقات شد.
باب الله زارع افزود: رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا با حضور زبده ترین ورزشکاران این رشته از کشورهای این قاره و در رشته‌های مختلف در دوحه قطر برگزار می‌شود که تیم ملی ایران در سه بخش تفنگ، تپانچه و اهداف پروازی در این مسابقات حضور می یابد.  وی ادامه داد: البته مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا آخرین مرحله کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو بشمار می‌رود که از این بابت این رقابت‌‌ها بسیار مهم است و همه ورزشکاران برتر این رشته از قاره آسیا حضور خواهند یافت تا بتوانند سهمیه المپیک را کسب کنند.
 رییس هیات تیراندازی گیلان بیان کرد: سجاد پورحسینی ملی پوش شایسته گیلانی در رشته تپانچه در این دوره از مسابقات حضور خواهد یافت و امیدواریم که این ورشکار بتواند در نهایت مقام ارزنده‌ای را کسب و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را تصاحب کند.
زارع اضافه کرد: این ورزشکار شایسته و ملی پوش گیلانی در رقابت‌های ورزشی دانشجویان جهان (یونیورسیاد) ۲۰۱۹ که در ایتالیا برگزار شده بود، موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شده بود.
رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا تا روز ۲۲ آبان ماه در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دوحه قطر برگزار می‌شود که در نهایت ۲۸ سهمیه بازی‌های المپیک بین برترین ورزشکاران این دوره توزیع خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی