جستجو

 
 
فریاد استکبارستیزی مازنی‌ها در ۱۳ آبان نواخته شد
 
 
 

مردم استان علوی تبار مازندران امروز با حضور دانشجویان و دانش آموزان، فریاد استکبارستیزی سر دادند.
راهپیمایی استکبارستیزی مردم مازندران امروز در 13 آبان مصادف با روز دانش آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از میدان شهدا به سمت امامزاده یحیی (ع) ساری برگزار شد.
این راهپیمایی با حضور پرشور دانش آموزان، دانشجویان و قاطبه مردم با شعارهای استکبارستیزی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بوده است. به‌رغم سرمای هوا و درگیر بودن برخی شهرهای شرقی استان در سیلاب، حضور امسال دانش‌آموزان و مردم در راهپیمایی شهرهای بهشهر، نکا و گلوگاه پرشورتر از سایر نقاط استان بوده است.
عسگری نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این مراسم گفت: 13 آبان روز کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان و روز تبعید امام خمینی کبیر از ایران و روز تسخیر سفارت آمریکا یا همان لانه جاسوسی آمریکای سلطه‌گر است.
وی افزود: در گام دوم انقلاب اسلامی افرادی که با فراست و هوشمندی، چهل سالگی انقلاب اسلامی را با بی‌اعتمادی تمام به نظام سلطه جهانی و در راس آن آمریکا به پایان رساندند درودشان باد و این هوشیاری و بیداری میراث امام راحل و تفکر ناب انقلاب اسلامی است.
نیکزاد گفت: اکنون دانش‌آموزان و دانشجویان با حضور در چنین برنامه‌هایی نشان می‌دهند که بیدار هستند   و ما ورودشان را به جرگه بیداران خیرمقدم می‌گوییم و برایشان دوام بیداری آرزومندیم.
حجت الاسلام یوسف یوسف پور، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران نیز با تقدیر از حضور پرشور مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان در راهپیمایی امروز 13 آبان، گفت: این حماسه پرشور امروز در بیش از 49  شهر استان  برگزار شده است.
وی بیان کرد: اکنون دیگر اعتمادکنندگان به آمریکا بازندگان عرصه سیاسی هستند هر آن‌کس که بازنده باشد پشیمان است اما دانشجویان خط امام و امام بزرگوارشان و شهدای دانش آموز13 آبان، برندگان و  سرافرازان این سرزمین و طلایه داران عزت و آزادگی واستقلال برای تاریخ ایران هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی