جستجو

رییس ستاد انتخابات شهرستان ساری:
 
زمینه برگزاری انتخابات
پرشور را  فراهم می‌کنیم
 
 
 

عباس‌علی رضایی با تاکید بر رعایت بی‌طرفی در انتخابات پیش‌روی از سوی عوامل برگزاری انتخابات گفت تاکید کرد که زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را در مرکز مازندران فراهم می‌کنیم.
وی در جلسه کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان با تأکید بر حفظ بی‌طرفی مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است و در انتخابات مردم آینده خود را انتخاب می‌کنند.
رییس ستاد انتخابات شهرستان ساری نسبت به سوءاستفاده از امکانات دولتی به نفع یا زیان جریان‌های سیاسی و داوطلبان انتخابات هشدار داد و تصریح کرد: این موضوع محدود به دستگاه‌های دولتی نیست و همه نهادهایی که از بیت‌المال استفاده می‌کنند حق دخالت در جریان انتخابات را ندارند. وی افزود: همه عوامل اجرایی در انتخابات باید تمام توجه خود را به رعایت قوانین و مقررات در راستای برگزاری انتخابات داشته باشند و تمام تلاش ما صیانت از آرای مردم و اجرای دقیق قوانین است. رضایی افزود: همه دستگاه‌ها طبق قانون موظف هستند با هیأت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات در مورد تأمین امکانات و نیروی انسانی مورد نیاز همکاری کنند و خودداری از این امر به منزله کارشکنی در روند انتخابات است.
فرماندار ساری با بیان اینکه انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دلالت برجمهوریت و مردم‌سالاری دینی آن دارد، گفت: افتخار نظام جمهوری اسلامی در این زمینه برگزاری 37 دوره انتخابات در چهل ساله عمر نظام بوده و در این رابطه مشارکت مردم و فعالیت های سیاسی و مدنی بسیار مهم و قابل توجه است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی