جستجو

استاندار مازندران:
 
آب شرب شرق بهشهر
 وصل شد
 
 
 


استاندار مازندران از وصل شدن آب شرب شرق بهشهر که براثر وقوع سیل روز گذشته خط انتقال آن تخریب شده بود، خبر داد.
 احمد حسین‌زادگان در جلسه مددیریت بحران با اشاره به این که در سیل شرق استان سه واحد تخریب شده و ۳۰ واحد خسارت بالای ۵۰ درصد دیده اند، گفت: پرداخت کمک‌های بلاعوض به خسارت‌دیدگان سیل شرق استان سریعا آغاز شود.
حسین‌زادگان با بیان این که خط انتقال آب شرق بهشهر را سیل برده بود، افزود: با پیگیری و کار مداوم؛ در کمترین زمان آب شرب شرق بهشهر وصل شد.
وی یادآور شد: از ۹ روستایی که در گلوگاه، به‌سازی چشمه و خطوط انتقال آب آن‌ها را آب برده بود، آب ۷ روستا  وصل شد و ۲ روستای دیگر به‌زودی وصل می شود.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به این که امور مربوط به امداد و نجات نیز به‌خوبی انجام شده است و کماکان تداوم دارد، اظهار داشت: همه راه‌ها نیز در این مناطق باز شده است ولی پاکسازی حرایم راه‌ها و آبراه‌ها با اولویت و جدیت
دنبال شود.

 

رییس‌کل دادگستری مازندران خبر داد:
تعیین شعب ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی


حجت الاسلام محمدصادق اکبری از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرایم انتخاباتی در دادگستری مازندران خبر داد.
رییس‌کل دادگستری مازندران در جمع روسا و دادستان‌‎های حوزه‌های قضایی استان گفت: تخلفات احتمالی این دوره از انتخابات باید رصد شود تا از سوء استفاده برخی افراد جلوگیری شود.
این مقام عالی قضایی استان  تاکیدکرد: دادستان‌های شهرستان‌ها باید گزارش‌ها و تخلفات احتمالی قبل از انتخابات را در اسرع وقت به دبیر خانه ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی ارسال نمایند تا اقدامات لازم در این راستا انجام شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی