جستجو

 
 
دعوت از هندبالیست‌های خردسال گنبدی به اردوی ملی استعدادیابی
 
 
 

رییس هیات هندبال گنبدکاووس در شرق استان گلستان اعلام کرد ارمیا خلیلی و علی عسگری دو هندبالیست خردسال شهرستان همراه با مانی جعفرزاده از گرگان و امیرحسین شهداد از آزادشهر به نخستین اردوی ملی استعدادیابی هندبال دعوت شدند.
هادی تقی‌زاده اظهارداشت: این هندبالیست‌های خردسال با توجه به عملکرد خوب در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر هندبال کشور که مردادماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شده بود با نظر فدراسیون هندبال به همراه ورزشکاران استان‌های دیگر به این اردو دعوت شدند.
وی افزود: افراد دعوت شده زیر نظر مربیان فدراسیون هندبال تمرینات ویژه انجام می‌دهند تا با هدف پایه‌سازی در آینده به تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان معرفی شوند.
رییس هیات هندبال گنبدکاووس گفت: فدراسیون هنور زمان قطعی برای اردوی ملی استعدادیابی را اعلام نکرده اما پیش بینی بر این است که این اردو آذرماه در استان سمنان برگزار شود.
تقی‌زاده خاطرنشان کرد: بیش از ۲۵۰ نفر به صورت سازمان یافته در رشته هندبال در گنبدکاووس فعالیت می‌کنند.


تقابل ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت
در دیداری سنتی


تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته یازدهم از رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور(جام آزادگان) در دیداری خانگی به مصاف رقیب سنتی خود سپیدرود رشت می‌رود.
در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور و از هفته یازدهم این رقابت‌ها تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز، ورزشگاه تختی این شهر ساحلی میزبان تیم فوتبال سپیدرود رشت است.
ملونان در حالی به مصاف رقیب سنتی خود می‌روند که بدترین دوران فوتبالی خود را تجربه می‌کنند و پس از سقوط از لیگ برتر به دسته پایین‌تر در فصل ۹۴،۹4 با تلاش‌های بسیار و حواشی که برای این تیم محبوب به وجود آمد نتوانست بار دیگر به لیگ حرفه‌ای فوتبال کشور بازگردد و هم اکنون از ۱۰ بازی گذشته بدون پیروزی با دو تساوی و هشت شکست  و شش گل زده و ۱۹ گل خورده و تفاضل گل منفی ۱۳ و با کسب مجموع دو امتیاز در رده هجدهم جدول رده بندی قرار دارد و خطر سقوط را به شدت احساس می‌کند .
 از سوی دیگر تیم سپیدرود رشت که پس از صعود به لیگ برتر، دو فصل حضور در لیگ حرفه‌ای فوتبال کشور را تجربه کرده بود در فصل گذشته با حواشی بسیار بار دیگر به لیگ دسته یک سقوط کرد اما جایگاه بهتری نسبت به رقیب سنتی خود دارد و با انجام همین تعداد بازی با چهار پیروزی و سه تساوی و سه شکست از ۱۰ بازی گذشته خود و ۱۰ گل زده و ۱۱ گل خورده ، تفاضل گل منفی یک را در کارنامه خود دارد و موفق به کسب ۱۵ امتیاز از ۱۰ بازی گذشته شده و در رده هشتم جدول رده بندی جام آزادگان قرار دارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی