جستجو

رییس‌کل دادگستری گلستان خبر داد:
 
تشکیل شعب ویژه رسیدگی
 به تخلفات انتخاباتی
 
 
 

هادی هاشمیان  از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در تمام شهرستان‌های  استان خبر داد.
رییس‌کل دادگستری ایتان گلستان در جلسه با اعضای ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان اظهارکرد: در هر شهرستان دو شعبه دادگاه و دادسرا و در مرکز استان هم علاوه بر این شعب یک شعبه شورای حل اختلاف و یک شعبه تجدیدنظر برای رسیدگی به تخلفات احتمالی اختصاص داده شده است.
هاشمیان با بیان این که تلاش اعضای این ستاد بر پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی است، افزود: همه همت ما انتخابات سالم و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای است.
این مقام ارشد قضایی استان گلستان در ادامه سخنان خود بار دیگر با تاکید بر احترام به قانون از سوی افرادی که قصد نامزدی در انتخابات پیش رو را دارند گفت: کسانی که قرار است قانون‌گذاری کنند نباید قانون‌گریز باشند و مطمئنا مردم هم برای افرادی که قانون را رعایت کنند احترام قائل هستند.
هاشمیان در ادامه سخنان خود با بیان این که یکی از افتخارات ما در گلستان زندگی آرام اقوام و مذاهب در کنار یکدیگر است، گفت: نامزدهای احتمالی و حامیان‌شان مراقب باشند برای کسب رای، این آرامش را خدشه‌دار نکنند.


یادواره ۱۵۴ شهید اهل تسنن دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود


مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان از برگزاری یادواره ۱۵۴ شهید اهل تسنن دفاع مقدس همزمان با هفته وحدت در استان گیلان خبر داد.
حجت‌الاسلام سعید مهدوی در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌مناسبت هفته وحدت اظهار داشت: آغاز دهه وحدت همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولی‌عصر(عج) است لذا جامعه بشری زمانی به حقیقت وحدت دست می‌یابد که همه آحاد جامعه از حکومت دادگستر صفا، رشد و ارتقاء بهره‌مند شوند.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه همه مذاهب در کنار شیعیان و اهل سنت همواره برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت تلاش می‌کنند افزود: اهل سنت در راستای برگزاری مجالس عزاداری برای امام حسین(ع) بسیار فعال هستند و همزمان با نهم ربیع‌الاول نیز برای تعجیل در ظهور حضرت ولی‌عصر(عج)، مجالس دعا برگزار می‌کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی