جستجو

حدادیان؛ مالک باشگاه نساجی تاکید کرد؛
 
حمایت از «محمدرضا مهاجری»
 
 
 

یکی از مالکان باشگاه نساجی مازندران معتقد است محمدرضا مهاجری مربی زحمتکش و بی ادعایی است و مورد حمایت باشگاه است.
رضا حدادیان در خصوص استعفای رضا مهاجری از سمت خود گفت:  محمدرضا مهاجری با قدرت به کارش در نساجی ادامه می‌دهد. خودم هم گرچه خارج از کشور به سر می‌برم اما با او صحبت کردم. یکسری مشکلات وجود دارد که انشاالله به زودی حل شود تا سرمربی خوب و فهیم ما بتواند با آرامش به کارش ادامه دهد.
وی در خصوص برخورد هواداران این تیم با نکونام گفت: به شخصه معتقدم ما باید قدردان همه کسانی باشیم که برای نساجی و موفقیت این تیم زحمت کشیده‌اند. یکی از این افراد جواد نکونام است. برخوردی که پس از بازی با فولاد خوزستان با این مربی پرتلاش شد مورد تایید ما نیست.
حدادیان در ادامه گفت: فراموش نباید کرد امروز اگر نساجی مازندران در لیگ برتر است و همه ما لذت آن را می‌بریم مرهون زحمات امثال نکونام و همه کسانی است که پس از ۲۴ سال طلسم‌شکن شده و با این تیم صعودی تاریخی داشتند.
مردم قائم‌شهر و مازندران هرگز آن صعود شیرین و به یادماندنی را فراموش نخواهند کرد. با جواد نکونام صحبت کردم و بابت آن اتفاقات از او دلجویی کردم. به نظرم سوء تفاهمی پیش آمده بود و انشاالله اگر عمری باقی بود در بازی برگشت با فولاد خوزستان همراه با هواداران پرشمار نساجی جبران کرده و از نکونام، بار دیگر دلجویی خواهیم کرد. البته در کنار رقابتی که در فوتبال وجود دارد و صد البته باید همراه با رفاقت، مودت و دوستی باشد.
حدادیان در پایان نیز گفت: همان طور که می‌دانید خیلی اهل مصاحبه نیستم ولی لازم دانستم در خصوص این دو مورد صحبت کنم و توضیحاتی بدهم چون برای من از هر چیزی در فوتبال مهم‌تر رفاقت، دوستی و احترام است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی