جستجو

برگزاری کارگاه آموزشی بازیگری
 در محمودآباد؛
 
مدرس؛ «داریوش ارجمند»
 
 
 

موسسه فرهنگی و هنری آفتاب شمال  با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد، کارگاه آموزشی بازیگری با تدریس داریوش ارجمند در حضور مجید نیکو رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد و علاقه‌مندان به هنر بازیگری در سالن آمفی تئاتر محمودآباد برگزار شد.
 به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد،  مؤسسه آرمان ایزدشهر و موسسه آفتاب شمال و انجمن هنرهای نمایشی محمودآباد, یک دوره ورکشاپ آموزشی تئاتر و بازیگری توسط داریوش ارجمند از مفاخر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری غدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد برگزار شد.
 در این کارگاه آموزشی  دو روزه ( ۱۴ و ۱۵ آبان ماه ) داریوش ارجمند به چرایی و چگونگی نمایش، هدف و فلسفه بازیگری، اتود و بداهه در بازیگری به صورت تئوری و عملی پرداخت.
 تعداد ۱۰۰ هنرجو از سنین ۷ الی ۴۰ سال از شهرهای مختلف مازندران در این کارگاه آموزشی  شرکت کردند.


همکاری حوزه هنری مازندران
 در برگزاری جشنواره تئاتر استانی


سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران با همکاری حوزه هنری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار خواهد شد.
حوزه هنری مازندران در راستای همگرایی بین دستگاه‌های فرهنگی و هنری و حمایت از رویدادهای مهم این عرصه، در برگزاری جشنواره مذکور با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و دبیرخانه جشنواره مشارکت و همکاری خواهد داشت.
«یاسر محمودی برنتی» کارشناس هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران که دبیری جشنواره امسال را نیز عهده‌دار است ضمن اعلام این خبر گفت: حوزه هنری استان در راستای پیشبرد اهداف متعالی فرهنگی و هنری و پشتیبانی از آثار فاخر حوزه تئاتر با در اختیار قرار دادن امکاناتی به همکاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان پرداخت.
شایان ذکر است سی‌و‌یکمین جشنواره تئاتر استانی20 لغایت 23 آبان با حضور 12 گروه نمایشی در ساری برگزار می‌شود.

 

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری
در گلستان به مناسبت 13 آبان


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری به همت اصحاب فرهنگ و هنر در اقصی نقاط استان گلستان خبر داد.
عادله کشمیری ضمن قدردانی از حضور اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان گلستان در راهپیمایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری، گفت: اجرای کارگاه آموزشی نقاشی در مسیر راهپیمایان با همکاری آموزشگاه طراحی البرزی در شهرستان کردکوی وبرپایی نمایشگاه عکس قرآنی همزمان با یوم الله ۱۳ آبان در شهرستان رامیان از جمله برنامه‌های اجرا شده در این روز بود.
همچنین همزمان با تظاهرات باشکوه یوم الله ۱۳ آبان، نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات فرهنگی در شهرستان مینودشت، اجرای نمایش به همت هنرمندان بندرگزی در مجتمع فرهنگی و هنری شهید ربانی شهرستان و اهدای کتاب و اجرای کارگاه نقاشی در شهرستان آزادشهر نیز برگزار شد.
کشمیری در خاتمه، ضمن قدردانی از کلیه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه که هر یک به نوبه خود قدمی یا قلمی برای این واقعه فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی برداشتند، گفت: سیزده آبان نماد استکبارستیزی، عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران است.

گشایش پاییزانه
 درنگارخانه حوزه هنری


نمایشگاه آثار گروه تصویرگری حوزه هنری مازندران در این مرکز برپا می شود.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری مازندران ساعت 11 روز شنبه 18 آبان 98 به مناسبت هفته تصویرگری نمایشگاه گروه تصویرگران این نهاد در نگارخانه شماره 2 افتتاح می شود.
گفتنی است در این نمایشگاه  9 بانوی هنرمند کارهای خود را که با موضوع آزاد آماده شده در معرض تماشای علاقمندان قرار خواهند داد.
شایان ذکر است این نمایشگاه تا 26 آبان همه روزه(بجز تعطیلات) از ساعت 9 الی 18 به آدرس ساری، میدان امام(ره)، بلوار دانشگاه، حوزه هنری مازندران، پذیرای علاقمندان خواهد بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی