جستجو

مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد؛
 
رسیدگی به بیش از 100 هزار درخواست در میز خدمت شرکت گاز گیلان
 
 
 

شرکت گاز استان گیلان در راستای نهادینه سازی فرهنگی ایمنی، دوره های آموزشی تئوری-عملی ایمنی و آتش نشانی را در سطح شرکت به انجام رسانده است.
حسین اکبر ، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از برگزاری دوره های دوره های تئوری و عملی ایمنی و آتش نشانی در سطح این شرکت خبر داد و اظهار داشت: این دوره ها طی 17 جلسه و در کلیه شهرستان های استان برگزار شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان نمود: این دوره ها طی سه ماه در سراسر استان برگزار شد و در طی آن مجموعاً بیش از 500 نفر از پرسنل شرکت، در بازآموزی مبانی ایمنی و آتش نشانی شرکت کردند.
وی ضمن ضروری برشمردن یادگیری الزامات ایمنی برای کارکنان بویژه پرسنل عملیاتی گفت: با برنامه ریزی های بعمل آمده این دوره ها توسط امور HSE گاز گیلان برای کلیه کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری اجرا شده است.
مهندس اکبر بیان نمود: در این دوره ها مطالب مرتبط با مباحث ایمنی و تئوری آتش تشریح شد و سپس شرکت کنندگان بطور عملی با نحوه استفاده از انواع خاموش کننده های موجود در سطح شرکت آشنا شدند تا آمادگی بیشتری برای پیشگیری و مقابله با حوادث احتمالی بدست آورند.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: ایمنی، تعطیلی بردار نیست و امور HSE باید با برگزاری دوره های آموزشی بیشتر ضمن فراگیری فرهنگ HSE در همه سطوح سازمان، احتمال وقوع حوادث را به حداقل برساند.
رسیدگی به بیش از 100 هزار درخواست در میز خدمت شرکت گاز گیلان
مدیرعامل شرکت گاز استان همچنین  با اعلام خبر انجام بیش از 100 هزار خدمت در این شرکت اظهار داشت: درجهت اجرای مناسب میز خدمت در شرکت گاز، جلسات توجیهی بصورت منظم براي روساي ادارات گاز شهرستان ها و همچنين رابطين ميز خدمت برگزار می شود.
اکبر افزود : به جهت اهمیت ویژه موضوع خدمت رسانی به مردم، گزارش خدمات ارائه شده به مشترکین در سه بخش حضوری، الكترونيكي و دفاتر پیشخوان بصورت ماهیانه دریافت و مورد تحلیل و پایش قرار می گیرد.
مهندس اكبر افزود: بیشترین خدمات انجام شده تا پایان آبان ماه امسال متعلق به دفاتر پیشخوان با انجام حدود 80 هزار خدمت می باشد و پس از آن بخش حضوری با 15 هزار 600 خدمت و بخش الكترونيك با انجام 9 هزار خدمت در رده های بعدی قرار دارند.
وی همچنین از اجرای دوره های آموزشی مختلف برای مدیران و کارکنان شرکت بویژه نیروهایی که ارتباط مستقیم با مردم دارند، در خصوص نحوه تعامل و رفتار مناسب با مشترکین خبر داد و برگزاری مستمر این آموزش ها را در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین عزیز ضروری برشمرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: این شرکت در جهت افزایش کیفیت پاسخگویی به مردم، راه های جدیدی از جمله نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز را راه اندازی نموده است که در سال جاری نزديك به يك هزار مشترك از خدمات آن استفاده نموده اند.
مهندس اكبر در پایان با اشاره به اجرای پروژه حذف صورتحساب کاغذی گاز  از ابتدای آذرماه امسال در سراسر کشور ، از کلیه مشترکینی که تاكنون اطلاعات خود را به شرکت گاز ارائه نکرده اند درخواست نمود تا در اسرع وقت از طريق سایت شرکت گاز و يا ارسال شماره اشتراک گاز به همراه ستاره و شماره يك (1*شماره اشتراک) به سامانه پیامکی 1000194 یا سامانه پیامکی 20006194، نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه شركت گاز اقدام نمايند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی