جستجو

 
 
«خیابان غذا»
در گرگان آماده بهره‌برداری است
 
 
 

معاون عمرانی شهرداری گرگان با اشاره به آماده بودن«خیابان‌غذا »گرگان برای بهره‌برداری، یادآور شد که باید هماهنگی‌هایی توسط شهردار انجام شود تا خیابان به افتتاح برسد.
مرتضی عارف درباره افتتاح خیابان غذای گرگان اظهار کرد: تمامی وسایل و دکه‌های خیابان غذا آماده است و تنها باید از انبار حمل شود و در محل نصب قرار گیرد. معاون عمرانی شهرداری گرگان ادامه داد: در حال حاضر تنها منتظر اعلام زمان افتتاح این پروژه هستیم که باید توسط شهردار هماهنگی‌هایی انجام شود.
وی در مورد رسیدگی به مشکلات و نگرانی‌های کسبه منطقه پاسرو از افتتاح این خیابان نیز گفت: مهم‌ترین مشکل عمرانی این پروژه، بحث آب‌های سطحی این منطقه است که آن نیز برطرف شده و باقی هم نیازمند زمان است. عارف در مورد چگونگی رفت و آمد ماشین‌های حمل و نقل در این خیابان، گفت: در ورودی این خیابان، به اندازه ورود یک خودروی حمل بار و یا آتش نشانی، فضا در نظر گرفته شده است. وی افزود: در سراسر خیابان‌های غذا ایران و دنیا، ماشین‌های حمل بار به داخل خیابان نمی‌آیند و بارها توسط گاری و یا وسایل برقی، به داخل خیابان منتقل می‌شود و محل ورود ماشین، تنها برای آتش نشانی و یا اورژانس، در نظر گرفته می‌شود. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی