جستجو

شهردار جویبار در اولین همایش نخبگان شهر جویبار خبر داد:
 
تایید و ابلاغ بودجه 3 میلیاردی برای شهر جویبار
 
 
 

اولین همایش تجلیل از نخبگان علمی، ورزشی، اقتصادی شهر جویبار با حضور مسئولین استانی، شهرستانی و آیت الله معلمی نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری در سالن ارشاد جویبار برگزار شد.
در این همایش دکتر محمد نژاد طی سخنانی نخبگان را جز برندهای شهر توصیف کرد و ازهمگی پیشبرد و پیشرفت امور شهر را خواستار شد.
وی از تایید و ابلاغ بودجه سه میلیاردی برای شهر جویباردر مدت کوتاه مسئولیت خود خبر داد و گفت با پیگیری های انجام شده موفق به دریافت  مجوز چند بانده کردن محور جویبار کوهی خیل شد و به زودی این پروژه استارت خواهد خورد. وی همچنین از فاز اول ساماندهی جمعه بازار، احداث کانال در خیابان جمعه بازار و دریافت اعتبار برای این مکان خبر داد و اعلام کرد به زودی مشکل آبگرفتگی ورودی جمعه بازار رفع خواهد شد. شهردار جویبار در ادامه صحبت های خود تشکر ویژه‌ای از اعضای محترم شورای شهر جویبار کرد که با همکاری در این مدت توانست مشکلات شهر را شناسایی و اقدام لازم را انجام دهد.
دکتر محمد نژاد در ادامه افزود: آغاز رنگ آمیزی میادین و سطح شهر شروع شده است و نورپردازی هم به زودی انجام خواهد شد.
شهردار جویبار در پایان صحبت های خود ضمن تشکر از همکاران شهرداری که با همدلی و انسجام پیگیر کارهای  اداره هستند آینده خوبی را برای شهر جویبار پیش بینی کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی