جستجو

مهاجری سرمربی نساجی در واکنش به لغو دیدار پرسپولیس با تیمش: 
 
پاسخگوی سرگردانی هواداران ما چه کسی است؟
 
 
 

سرمربی تیم نساجی قائم‌شهر تصریح کرد، مشکل این است که تصمیم‌گیرنده یک نفر نیست و نهادهای موازی می‌آیند و تصمیمات متفاوتی را برای فوتبال اتخاذ می‌کنند و هواداران این تیم در جاده‌ها سرگردان هستند.
در حالی که قرار بود شاهد برگزاری دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور باشیم، استانداری تهران اعلام کرد که به دلیل آلودگی هوا اجازه برگزاری مسابقه را نخواهد داد و تلاش‌ سازمان لیگ برای برگزاری این دیدار هم بی‌نتیجه ماند تا سرانجام دیدار پرسپولیس و نساجی قائم‌شهر لغو شود.
در همین رابطه «رضا مهاجری» سرمربی نساجی قائم‌شهر درباره لغو مسابقه اظهار داشت: متاسفیم که این اتفاق رخ داد. هم ما و هم پرسپولیس آماده این دیدار بودیم و از لحاظ ذهنی خود را مهیا کرده بودیم ولی پس از کش و قوس‌های فراوان اعلام کردند که مسابقه لغو شده است.
وی در ادامه افزود: علم آنقدر پیشرفت کرده که شما می‌توانید شرایط آب و هوایی در یک ماه و حتی یک سال آینده را نیز پیش‌بینی کنید، اما متاسفانه دوستان قادر نبودند تا پیش‌بینی درستی داشته باشند. صبح دیروز در بخش خبری یکی از مسوولان فدراسیون گفته بود بازی صد درصد برگزار می‌شود اما حالا می‌گویند لغو شده است. فدراسیون و سازمان لیگ تلاش خودشان را انجام می‌دهند اما مشکل کار این است که تصمیم‌گیرنده یک نفر نیست. نهادهای موازی وارد ماجرا می‌شوند و تصمیم‌های متفاوتی را اتخاذ می‌کنند. فدراسیون فوتبال، کمیته پزشکی و ایفمارک دارد و آن‌ها می‌توانند نظر بدهند که برگزاری بازی ضرر دارد یا خیر. اما دیگران می‌آیند و برای فوتبال تصمیم می‌گیرند.
سرمربی تیم نساجی در ادامه خاطرنشان کرد: دیروز ۲ تیم پرطرفدار نساجی و تراکتور در تهران بازی داشتند. هواداران این ۲ تیم برای تماشای بازی تیمشان به سمت پایتخت حرکت کرده‌اند ولی حالا نمی‌دانند که باید چه کار کنند و سرگردان شده‌اند. ای کاش زودتر اعلام می‌کردند تا این هواداران با وضعیت معیشتی سخت موجود و قیمت بنزین در جاده‌ها سرگردان نشوند. خود ما هم با توجه به مشکلات مالی موجود باید بیشتر در اردو بمانیم و هزینه‌های سنگینی روی دست باشگاه گذاشته می‌شود.
مهاجری در پایان درباره بهتر شدن هوا و اینکه نساجی آمادگی دارد تا در صورت تغییر نظر مسوولان، به مصاف پرسپولیس بروند گفت: وقتی اعلام می‌شود که مدارس در تمام مقاطع و دانشگاه‌ها تعطیل هستند و زوج و فرد از درب منازل انجام می‌شود، مشخص است که میزان آلاینده‌ها کم می‌شود و هوا رو به بهبودی می‌رود؛ چون شهر حالت نیمه‌تعطیل پیدا می‌کند. من در حال حاضر در اتوبان شهید باکری هستم و کوه‌ها را با وضوح بالا می‌بینم. اما بازی لغو شده است و دیگر تغییر نخواهد کرد. جلسه فنی تیم را لغو کردیم و بازیکنان تیم از لحاظ ذهنی آمادگی ندارند و اوضاع خوبی نیست. برنامه تیم‌ها به خودی خود فشرده بود و حالا بدتر می‌شود. باید در یکی از روزهای پیش رو بازی کنیم و فدراسیون و سازمان لیگ هم چاره‌ای ندارند چرا که تیم فوتبال امید مسابقه‌های مهمی را در مقدماتی المپیک در پیش دارد. /مازندلیگ

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی