جستجو

آق‌قلا میزبان مسابقات قهرمانی  والیبال ساحلی کارگران کشور
 
 
 

رییس هیات ورزش‌های کارگری استان گلستان از برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کارگران کشور در شهرستان سیل‌زده آق‌قلا خبر داد.
محمدعلی تجری در جمع خبرنگاران با اشاره به میزبانی استان از مسابقات کارگری کشور اظهار داشت: مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کارگران کشور انتخابی مسابقات جهانی شرکت‌ها در یونان از 10 آذر به مدت 2 روز به میزبانی استان گلستان در شهرستان آق قلا برگزار می‌شود.
رییس هیات ورزش‌های کارگری استان گلستان افزود: رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی کارگران کشور در قالب 10 تیم و با حضور بیش از 50 ورزشکار، مربی و سرپرست از استان‌های گلستان، مازندران، گیلان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، تهران، سمنان، آذربایجان شرقی، کرمان و سیستان و بلوچستان در زمین ساحلی شهرستان آق قلا برگزار خواهد شد.
تجری خاطرنشان کرد: ورود تیم‌های شرکت کننده روز شنبه 9 آذر و برگزاری مسابقات روزهای 10 و 11 آذرماه خواهد بود که دیدارهای رده بندی و پایانی به صورت مستقیم از ساعت 12 تا 14 از شبکه گلستان و ورزش پخش می‌شود.
رییس هیات ورزش‌های کارگری استان گلستان یادآور شد: تیم‌های برتر این دوره از مسابقات به رقابت‌های جهانی شرکت‌ها که در سال 2020 میلادی در یونان برگزار خواهد شد، اعزام می‌شوند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی