جستجو

پیروزی آسان آملی‌ها  در لیگ برتر والیبال نشسته‌
 
 
 

تیم شهدای ششم بهمن آمل در مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته موفق شد با نتیجه 3 بر صفر از سد حریف خود عبور کند.
تیم شهدای ششم بهمن آمل نماینده مازندران در لیگ برتر والیبال نشسته با نتیجه سه بر صفر از سد مس شهر
بابک گذشت.
این تیم در سالن فرهنگ شهر آمل موفق شد با نتیجه قاطع سه بر صفر تیم مس شهر بابک را شکست دهد و برای حریفان خود خط و نشان بکشد‌. تیم شهدای ششم بهمن موفق شد در سه ست پی در پی پیروزی را از آن خود کند.
سه ملی پوش نامی و مطرحی که برای آملی‌ها بازی می‌کردند رمضان صالحی، مجید لشکری و مرتضی مهرزاد بودند که در ترکیب تیم شهدای ششم بهمن آمل به
میدان رفتند.
اما نکته قابل توجه این دیدار حضور امیرحسین کفشدار متولی دیگر ملی پوش آملی‌ها بود که از روی سکوها بازی را مشاهده می‌کرد و این نشان می‌دهد که او فصل جدید را در تیم دیگری سپری می‌کند.
هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته هدایت تیم شهدای ششم بهمن آمل را برعهده دارد و این تیم مازندرانی عزم خود را جزم کرده تا امسال بتوانیم این تیم را یکی از شانس‌های قهرمانی در لیگ برتر والیبال نشسته بدانیم.


اوضاع بحرانی ساروی‌ها
در فوتسال بانوان کشور
تیم شهروند ساری در ادامه کسب نتایج ضعیف خود در لیگ برتر فوتسال بانوان مقابل تیم پالایش نفت آبادان شکست خورد.
تیم شهروند ساری در ادامه کسب نتایج ضعیف خود در لیگ برتر فوتسال بانوان، مقابل تیم پالایش نفت آبادان
شکست خورد.
هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال بانوان در شهرهای مختلف پیگیری شد و نماینده مازندران در خانه متحمل شکست شد.
تیم فوتسال بانوان شهروند ساری در سالن هاشمی نسب ساری میزبان تیم نفت آبادان بود که در ادامه عملکرد ناامید کننده خود در لیگ برتر فوتسال در مقابل نماینده آبادان با نتیجه چهار بر یک شکست خورد تا تیره‌روزی‌های شاگردان جعفرزاده همچنان ادامه
داشته باشد.
تیم فوتسال بانوان شهروند ساری با عملکردی ضعیف از سیزده مسابقه خود، یک برد، یک تساوی و 11 باخت در کارنامه دارد تا با چهار امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال قرار بگیرد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی