جستجو

 
 
بازدید از روند پیشرفت پارکینگ طبقاتی خیابان صالحی مازندرانی
 
 
 

مهندس صالح زاده شهردار قائم‌شهر با همراهی مهندس فضلی رییس و اعضای محترم شورای اسلامی قائم‌شهر از روند پیشرفت پارکینگ طبقاتی خیابان صالحی مازندرانی بازدید کردند.
لازم به ذکر است عملیات عمرانی این پارکینگ پس از سال‌ها توقف با تلاش شهردار، اعضای محترم شورای اسلامی قائم‌شهر مجددا شروع به کار کرد و در این بازدید قول مساعد داده شد تا پارکینگ طبقاتی در ایام‌الله دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
بسیج پرچم‌دار ولایت مداری است
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در آیین گرامیداشت هفته بسیج در ساری به نقش بسیج در عرصه‌های گوناگون کشور پرداخت بسیج  را پرچم‌دار ولایت مداری خواند.
مهندس رضا غفاری افزود: بسیج نماد اخلاص و خدمت خالصانه به مردم و شکوه جهاد و ظلم ستیزی است.
وی تفکر بسیجی را از قداست نیت او دانست و خاطرنشان کرد: رمز موفقیت و سربلندی و امنیت کشور را در تفکر بسیجی و نیت خالص و صفای باطن آنها باید جست.
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ ساخته شده در دوران حماسه و رزم است، گفت: بسیج متعلق به همه اقشار مردم وفادار به نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی است و مردم عاشق اخلاص، صفا، حماسه آفرینی و ایثارگری بسیجیان درس آموز مکتب امام راحل هستند.
وی به برنامه‌های مختلف شرکت در هفته بسیج اشاره و برگزاری آیین تجلیل از بسیجیان نمونه، دیدار با خانواده‌های معظم و معزّز  شهدا، غبار روبی مزار شهدا، برگزاری مسابقات و ... از جمله این برنامه‌ها بر شمرد.
تجلیل از تلاش معلولین توانمند
 شاغل شهرداری آمل
به مناسبت روز جهانی معلولان، از تلاش و کوشش معلولان توانمند شاغل در شهرداری آمل تجلیل شد.
معاون اداری مالی شهرداری آمل در جلسه تجلیل از معلولان توانمند شاغل در شهرداری و سازمان‌های وابسته گفت: شما با توجه به محدودیت جمسمی که دارید بهتر و سخت‌تر از افراد عادی در مجموعه تلاش می‌کنید و این تلاش شما در مجموعه ستودنی است.
دوست محمد کوهستانی افزود: روز معلول بهانه‌ای است تا بتوانیم از تلاش‌های صادقانه و این سختکوشی شما تقدیر و تشکر کنیم؛ عزم و اراده شما قابل تحسین است. در پایان این جلسه با اهدای لوح سپاس، از معلولین توانمند شاغل در شهرداری و سازمان‌های وابسته تجلیل و قدردانی شد.
گلباران قدمگاه عشق در سالروز ورود
 امام حسن عسگری (ع) به گرگان
مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام حسن عسگری(ع) به گرگان با نام گلباران قدمگاه عشق با حضور پرشور مردم شهید پرور گرگان و مسوولان به ویژه استاندار گلستان برگزار شد.
این مراسم به همت و تلاش شهرداری گرگان، شورای اسلامی شهر گرگان و مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌ها برگزار شد.
شهردار گرگان در این مراسم اظهار کرد: مصوبه هفته فرهنگی گرگان که بنای این گرامیداشت بزرگ بوده در این دوره مدیریت شهری و این دوره شورای اسلامی شهر گرگان انجام شد.
عبدالرضا دادبود ادامه داد: شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان در تلاشند همواره هفته فرهنگی گرگان بهتر از سال قبل برگزار شود. وی تاکید کرد: شهرداری گرگان در این دوره مدیریت شهری در کنار توجه به موضوعات عمرانی، معتقد است باید به مسایل فرهنگی و ارزشی نیز به صورت ویژه توجه شود.
دستگیری ۲ لیدر اغتشاشات اخیر
 در علی‌آباد کتول
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری دو لیدر اغتشاشات اخیر در علی آبادکتول خبر داد.
سردار روح‌الامین قاسمی اظهارکرد: به دنبال وقوع برخی حوادث در اواخر آبان‌ماه سال جاری و سوء‌استفاده افراد فرصت‌طلب و ضد انقلاب از آن، شناسایی سرشاخه‌ها و عناصر اصلی آشوبگران در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان علی آبادکتول پس از یک سری بررسی‌های اطلاعاتی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی دو نفر از لیدرهای حوادث اخیر شدند. قاسمی با بیان اینکه این زن و مرد در فضای مجازی با انتشار فراخوان و پخش تصاویر تجمعات غیرقانونی، اقدام به تحریک مردم کرده بودند، تصریح کرد: طی هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه و هدفمند هر دو متهم در مخفیگاه‌شان دستگیر شدند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی