جستجو

 
 
تشریح فعالیت‌های اداره
 راه و شهرسازی شهرستان‌های رامسر، تنکابن و عباس‌آباد
 
 
 

ریيس اداره راه و شهرسازي شهرستان‌های رامسر، تنکابن و عباس آباد فعالیت‌های اداره راه و شهرسازی این شهرستانها را تشریح کرد.
مهندس مقتدر گفت: شهرستان‌های رامسر، تنکابن و عباس آباد از جمله شهرستان‌هايی هستند كه به لحاظ شرايط جغرافيايی منطقه و تعدد روستاها در آن دارای محورهای پر رفت و آمد بوده، لذا توسعه راه‌ها، ارتقای ایمنی و پیگیری ساخت و سازهای دولتی و مسکن را از جمله فعالیت‌های مهم این اداره برشمرد.
مهندس مقتدر تصریح کرد: از مهم‌ترین پروژه‌های رامسر پروژه سپارده به الموت بود که پیمانکار مشخص و 4 کیلومتر مطالعات انجام شد و 2 میلیارد اعتبار دارد که یک میلیارد و 800 میلیون تومان پروژه اختصاص و پیمانکار در حال کار کردن است.
وی افزود: در پل نارنه در محور اشکور به سمت سه راهی تمل بتن ریزی در مرحله انجام بوده و با اعتباری بالغ بر 350 میلیون تومان کار در حال انجام است.
وی گفت: در چورته، گلین 2 و نیم کیلومتر زیرسازی انجام شده و به محض باز شدن سامانه قیر آسفالت انجام خواهد شد.
رییس اداره راه و شهرسازی رامسر، تنکابن و عباس‌آباد همچنین محور سپارده اشکورات به الموت قزوین را که 12 کیلومتر آن محدوده راه‌های استان مازندران است که به استان قزوین وصل می‌شود با اعتباراتی که در سال گذشته دیده شد 8 کیلومتر بعدی این محور از لحاظ یک راه مناسب که تسهیل در تردد دو استان میشود عملیاتی خواهد شد.
وی افزود: در مسیر چاک – ولنگان با توجه به اعتباری که برای آن در نظر گرفته بودند در سال جاری یک کیلومتر زیرسازی انجام شد و محور لترنساء جزو پروژه‌های پکیجی بوده که از 10 پروژه 5 پروژه باقی مانده بود که 2 پروژه در گاورمک و لترنساء اجرا و به طول یک کیلومتر زیرسازی انجام شد و با اخذ اعتبار آسفالت آن نیز انجام خواهد شد و پروژه‌های دیواره سازی مارمیجه نیز انجام شد.
مهندس مقتدر عنوان کرد: آسفالت محور سلمل زرودک در سال جاری با اعتبار 150 میلیون تومان انجام و با کمک اهالی 300 میلیون تومان اعتبار هزینه شد که 400 متر توسط راه و شهرسازی و 200 متر توسط اهالی انجام پذیرفت همچنین محور راه روستایی آزارچال هزار و 70 متر طول مسیر بود که به صورت مشارکتی تامین قیر انجام و آسفالت شد.
رییس اداره راه و شهرسازی رامسر، تنکابن و عباس‌آباد ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار رامسر در احداث فعالیت مجدد مسکن مهر 6 گفت: در راستای ادامه عملیات ساخت مسکن مهر 6 در سال گذشته مردم مراجعات متعددی و مکرری به فرمانداری داشتند که با پیگیری‌های مستمر و تلاش‌های صورت گرفته با قدرت کار در حال انجام بوده و انشاءالله تا پایان سال جاری یک بلوک 56 واحدی تحویل داده می‌شود که تحولی در بخش مسکن مهر برای مردم کم درآمد شهرستان می‌باشد.
وی افزود راه و شهرسازی سازنده راه‌ها است و پلی که در راه‌های اصلی و فرعی و روستایی بر اثر سیل از بین رفته باشد مربوط به راهداری بوده که نسبت به ترمیم و مرمت راه‌های روستایی و ابنیه فنی انجام دادند. وی افزود: در شهرستان تنکابن پل صادق آباد، دیواره خشکرود عملیاتی خواهد شد همچنین پروژه عباس‌آباد پل پسنده با طول عرشه 52 متر 77 سال راکد مانده بود که با دو میلیارد و 470 میلیون تومان اعتبار عملیات اجرایی این پروژه دوباره شروع خواهد شد. مقتدر افزود: دو پروژه آسفالت در تنکابن آقا مقیم محله و خیابان کشاورز اجرایی شد و تعریض و زیرسازی محور نمکدره با اعتبار دو میلیارد و 200 میلیون تومان طبق انعقاد قرارداد با پیمانکار عملیاتی خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی