جستجو

هفته نهم لیگ برتر بسکتبال؛ 
 
«مهرام» میزبان اهالی
 «قلعه عقاب‌ها»
 
 
 

تیم بسکتبال مهرام در هفته نهم لیگ برتر، میزبان شهرداری گرگان یکی از دو تیم بدون باخت لیگ است.
تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و نفت آبادان تا هفته هشتم لیگ برتر هیچ شکستی را مقابل حریفان خود تجربه نکرده‌اند، گرگان با مسابقه سخت هفته نهم لیگ برتر، کار سختی برای حفظ این روند بدون باخت دارد.
گرگان در سال‌های گذشته به پایتخت بسکتبال ایران معروف شده و سالن اختصاصی این تیم به قلعه عقاب‌ها معروف است. این تیم شمالی از ویژگی‌ای بهره می‌برد که کمتر تیم دیگری در لیگ برتر امتیازی مشابه آن را دارد، هواداران گرگانی نه تنها در بازی‌های خانگی، بلکه در مسابقات خارج از خانه هم تیم خود را همراهی کرده و فضای سالن خانگی خود را شبیه‌سازی می‌کنند. از این جهت امتیاز میزبانی مسابقه چندان به نفع مهرام نیست و هواداران گرگانی از چند روز قبل خود را برای سفر به تهران و تشویق تیم محبوبشان آماده کرده اند.
مهرام هفته قبل، رقابت سختی مقابل پتروشیمی بندرامام داشت و با امتیازات ثانیه آخر صمد نیکخواه بهرامی موفق به شکست حریف صدرنشین شد. مهرامی‌ها در هشت هفته نخست، تنها یک باخت مقابل نفت آبادان تجربه کرده‌اند.
شهرداری گرگان، هفته قبل میزبان شورا و شهرداری قزوین بود و با اختلاف ۲۶ امتیاز،  حریف خود را شکست داد. نوید رضایی‌فر بازیکن گرگان در این مسابقه دچار آسیب دیدگی شد، او بعد از بازی در صفحات مجازی از سلامتی خود و احتمال زیادِ رسیدن به بازی با مهرام خبر داد. رضایی‌فر از بازیکنان پرورش یافته مهرام تهران است و امروز نخستین بار رو در روی این تیم قرار می‌گیرد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی