جستجو

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:
 
تداوم انقلاب اسلامی در گرو ادامه راه شهدا است
 
 
 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، تداوم انقلاب اسلامی را در گرو ادامه راه شهدا دانست.
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در یادواره شهدای دانش‌آموز با عنوان «عطر عاشقی» که در دبیرستان دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرا برگزار شد، با بیان این که خداوند در قرآن می فرماید شهدا نمرده‌اند بلکه زنده هستند و نزد ما روزی دارند،  اظهار کرد: یادواره شهدا یادآور این است که شهیدان چگونه در انقلاب اسلامی پرچمداری کردند و پرچم اسلام و کشور را برافراشته نگه داشتند.
وی با تأکید بر این که تداوم انقلاب اسلامی در گرو ادامه راه شهدا است، افزود: باید پرچمی را که شهدا برافراشته نگه داشتند را در برابر هجمه‌های بی‌شمار استکبار و منافقان استوار نگهداری داریم و ادامه‌دهنده راه آن‌ها باشیم.
ولی نژاد خطاب به دانش‌آموزان که باید علم‌آموزی را همواره مد نظر داشته باشند، ادامه داد: پیامبر اسلام (ص) برای مجاهدان و رزمندگان و همچنین عالمان دینی، دانشمندان و قلم به دستان ارزش زیادی قائل بود اما در نظر ایشان قلم به دیگر حوزه‌ها تقدم داشت. مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت که قلمی که از شهید و برای شهید می‌نویسد ارزشمند است.
وی بیان کرد: شهید از مکتب امام(ره) درس گرفته است و امام (ره) پیرو مکتب سید الشهدا بود و شهدای ما در هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی پیرو شهدای کربلا هستند.
یک بانو  سرپرست اداره‌کل امور اجتماعی استانداری مازندران شد
در پی استعفای «عیسی قاسمی طوسی»، استاندار مازندران «سعدیه سهرابی» معاون تشکل‌ها و مشارکت‌های مردمی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست این دفتر منصوب کرد.
 مراسم معارفه سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با حضور حسین حسن‌نژاد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران طی حکمی؛ سعدیه سهرابی؛ معاون تشکل ها و مشارکت های
در این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تاکید بر تداوم ماموریت‌های این دفتر به‌ویژه توسعه کمی و کیفی سمن‌ها و بهره‌گیری از مشارکت‌های اجتماعی، از تلاش‌های عیسی طوسی در زمان مسئولیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با اهداء لوح سپاس، قدردانی کرد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی