جستجو

 
 
رتبه ۵ گلستان در پرداخت تسهیلات رونق تولید
 
 
 

گلستان با پرداخت ۲۰۹ میلیارد تومان به ۳۹ طرح، رتبه پنجم تسهیلات رونق تولید را در بین استان‌های کشور دارد.
استاندار گلستان در دویست و بیست و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ضمن اعلام مطلب فوق اظهارکرد: با همکاری بانک‌ها و دستگاه‌های ذیربط پرداخت تسهیلات باید به رونق تولید و اشتغال در استان منجر شود.
هادی حق شناس افزود: گلستان با پرداخت ۲۰۹ میلیارد تومان به ۳۹ طرح دارای رتبه پنجم در بین استان‌های کشور است و البته با توجه به اینکه حدود دو ماه از آغاز پرداخت تسهیلات رونق تولید می‌گذرد، پیش بینی می‌شود روند پرداخت در هفته‌های آتی سرعت گیرد.
بهره برداری از زیرگذر سنگتراشان
در ایام ا...دهه فجر
رییس اداره نظارت بر ساخت راه‌ها از بهره‌برداری از زیرگذر سنگتراشان در ایام ا...دهه مبارک فجر با صرف اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال احداث گردید، خبر داد.
میرموسایی رییس اداره نظارت بر ساخت راه‌ها ضمن اعلام اين مطلب گفت: اين زيرگذر با هدف ارتقاء ایمنی و همچنين كاهش تصادفات و تسهيل در امر حمل و نقل و کاربران جاده‌ای به اجرا در آمد. وي ادامه داد: از اين رو اقدامات ايمن سازي و افزايش ظرفيت ايمني محورهاي تحت پوشش بعنوان اولويت كاري اين مجموعه قرارگرفت كه ازجمله آن ميتوان به احداث زيرگذر سنگتراشان اشاره نمود. رئیس اداره نظارت بر ساخت راهها در خصوص مشخصات اجرايي پروژه مذكور عنوان كرد: اجراي زيرگذر باكسي به دهانه 9 متر و ارتفاع 5.5 متر بطول 25 متر می باشد و باكس زيرگذر و دیوار رمپ‌ها تكميل گرديده ، بسترسازی رمپ‌ها در دست اجرا مي‌باشد.
وی در خصوص این پروژه اظهار کرد: تكميل ساخت قطعات پيش ساخته باكس زيرگذر، خاكبرداري رمپ‌ها، احداث آبرو، احداث ديوار رمپ‌ها، جابجايي لوله گاز موجود در بستر رمپ‌هاي ورودي و خروجي شرقي از کارهای انجام شده این پروژه می باشد .
مهندس میرموسایی به مزيت‌هاي زيرگذر " سنگتراشان" اشاره و اظهار داشت‌: بدليل تردد پرشمار در محور ساري – تاكام – كياسر و همچنين دسترسي ايمن به روستاها و حذف بريدگي‌هاي غيرمجاز اين زيرگذر با هدف ارتقاء ايمني به اجراء درآمد.
گفتنی است: اعتبار هزینه شده این پروژه تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 90 درصد می باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی