جستجو

دبیر جشنواره مطبوعات مازندران تاکید کرد؛
 
مطالعه شیوه‌نامه جشنواره توسط روزنامه‌نگاران
 
 
 

دبیر جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مازندران شیوه‌نامه هشتمین جشنواره مطبوعات را اعلام کرد.
سینا قربانی، با اشاره به شیوه‌نامه هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران، گفت: روزنامه‌نگاران شاغل و آزاد استان مازندران که در نمایندگی نشریات سراسری، منطقه‌‌ای، استانی، محلی یا خبرگزاری‌ها و همچنین پایگاه‌های خبری فعالیت می‌کنند، می‌توانند در هشتمین جشنواره مطبوعات مازندران شرکت کنند.
 دبیر جشنواره مطبوعات مازندران، اظهار داشت: آثار جشنواره صرفا از طریق آدرس سایت pressfestival.ir پذیرش می‌شود و آثاری در جشنواره شرکت داده خواهد شد که در فاصله زمانی ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ لغایت ۱۵ آذر ۱۳۹۸ در یکی از سرپرستی‌‍های نشریات سراسری، نشریات استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان مازندران منتشر شده باشد.
وی با اشاره بر اینکه هر متقاضی می‌تواند تنها در ۲ بخش و در هر بخش ۳ اثر را ارائه دهد، بیان داشت: در صورت ارسال آثار بیشتر، دبیرخانه جشنواره آثار دریافتی را به صورت تصادفی انتخاب و مابقی را حذف خواهد نمود.
 سینا قربانی، تصریح کرد: آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شود که اصل صفحه منتشره رسانه و نام صاحب اثر در آن قید شده باشد و در صورت عدم درج نام اثر باید توسط سرپرست یا مدیرمسوول مهر و امضاء گردد.
 وی افزود: هیأت داوران در هر یک از بخش ها ۳ اثر را به عنوان اثر برگزیده برای تقدیر در مراسم اختتامیه انتخاب می‌کنند و آثاری پذیرفته خواهد شد که در محورهای اعلام شده ارائه شود.
 دبیر جشنواره مطبوعات مازندران، خاطرنشان کرد: مطبوعات لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن‌های داخلی ادارات، امکان شرکت در جشنواره را ندارند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی