جستجو

مدیرکل صدا و سیمای مازندران:
 
نقش صدا و سیما در اطلس فرهنگی مازندران
 پیشتاز است
 
 
 

مدیرکل صدا و سیما مازندران، نقش صدا و سیمای استان را در راستای اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی متناسب با اطلس فرهنگی و اجتماعی برجسته و
پیشتاز دانست.
هادی ابراهیمی در دیدار مدیران صدا و سیمای استان با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهداف کلان در نظر گرفته شده در استان گفت: صدا و سیما با تمام وجود در خدمت انقلاب و اهداف و آرمان‌هایش است.
وی به نقش پیشتاز رسانه ملی و استانی متناسب با اطلس فرهنگی و اجتماعی، شاخص‌های سیاسی، گردشگری استان اشاره کرد و گفت: صدا و سیما تاکنون قدم‌هایی در این بخش برداشته است.
وی افزود: فعالیت‌های صدا و سیما در سه بخش از جمله اطلاع رسانی و خبری، سرگرمی و تفریحی و تولید برنامه‌هایی در قالب طنز، فیلم و غیره خلاصه شده است.
ابراهیمی با اظهار اینکه بیش از ۱۷۵ شبکه فارسی زبان علیه اسلام در حال فعالیت هستند گفت: بخشی از فعالیت‌های صدا و سیما آموزشی و تربیتی است و صدا و سیما با این جهت‌گیری‌ها در کار زار رسانه‌ای نقش‌آفرینی می‌کند.
مدیرکل صدا و سیمای مازندران، تعدد شبکه‌های فارسی زبان در جهان که با حمایت‌های مالی استکبار جهانی و برخی کشورهای خلیج فارس از مسائل فراروی برشمرد و گفت: صدا و سیما در جهت تنویر افکار عمومی در داخل نقش به سزایی دارد و جایگاه ویژه‌ای در این بخش دارد.
وی پروژه آشوب پس از افزایش قیمت بنزین و ماجرای اخیر را یک پروژه چند ساله برای ایجاد آشوب از سوی دشمنان بیان کردو گفت: صدا و سیما به عنوان رسانه در تراز انقلاب نقش آفرینی می‌کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی