جستجو

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران امیدوار است؛
 
صعود تیم ملی والیبال به المپیک
 
 
 

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه اگر والیبال باشگاهی از این برنامه‌ریزی‌ها و تعطیلی‌ها آسیب نبیند ابراز امیدواری کرد که تیم ملی والیبال به المپیک صعود ‌کند.
بهروز عطایی اظهار داشت: نمی‌دانم چند بازیکن بنده به تیم ملی دعوت می‌شوند و اینکه در این دو‌ ماه‌ چگونه ‌باید تمرین کنیم. امیدواریم راهکاری‌ را با کمک دوستان پیدا کنیم تا در این 50 روز تیمم شرایط خوب خود را حفظ‌ کند. وی در رابطه با صعود شانس تیم ملی ایران، افزود: ما 100 درصد به المپیک ‌می‌رویم ‌چون‌ حریفان‌ آسیایی ما مقابل ایران شانسی ندارند اما موضوع مهم این است که بعد از انتخابی المپیک‌ نمی‌دانم چه کاری خواهیم کرد.
عطایی افزود: شک نکنید به راحتی راهی المپیک می‌شویم و اگر در المپیک نتیجه‌ نگیریم عجیب است، چون ما مدعی کسب نتیجه هستیم و باید به مسابقات بعد از انتخابی المپیک فکر کنیم.
سرمربی تیم کاله آمل خاطرنشان کرد: امیدوارم لیگ‌ جریان عادی خود را حفظ کند‌‌ چون برای ما فرقی نمی‌کند زیرا تیم بنده برای قهرمانی بسته نشده‌ است و میانه جدول نتیجه خوبی برای ما است اما برای برخی تیم‌ها فشار زیاد می‌شود و امیدوارم والیبال باشگاهی آسیب نبیند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی