جستجو

 
 
ثبت مدال طلای ۶۱ کیلوگرم
 به نام علیپور در لیگ کاراته جهان
 
 
 

در اولین مرحله لیگ کاراته وان ۲۰۲۰- شیلی مدال طلای ۶۱ کیلوگرم به نام علیپور ثبت شد.
دختر مازندرانی باز هم درخشید تا شایستگی‌هایش را به اثبات برساند. رزیتا علیپور مدال طلای لیگ جهانی سری آ شیلی را از آن خود کرد.
در فینال وزن ۶۱- کیلوگرم بانوان لیگ سری آ شیلی، رزیتا علیپور نماینده ایران موفق شد جوانا رکویچ از صربستان، دارنده ۲ نقره و یک برنز کاراته وان‌های ۲۰۱۹ و طلای قهرمانی جهان ۲۰۱۸ را پس از تساوی ۳ بر ۳ در سنشو شکست دهد و صاحب مدال طلا شود و اولین طلای تیم ایران را به نام خودثبت کند.
علیپور حریفانی از ایتالیا شیلی فرانسه و ترکیه را شکست داد و راهی دیدار پایانی شد.
این بانوی مازنی کاری کرد تا باز به داشتن این‌چنین سرمایه‌هایی در استان‌مان ببالیم و افتخار کنیم.


بابلسری‌های ناکام
 در هفته چهاردهم لیگ دو فوتبال


نماینده فوتبال مازندران در هفته چهاردهم لیگ دو فوتبال کشور به نتیجه مساوی ۲-۲ مقابل مهمانش نفت و گاز گچساران رضایت داد.
انگار قرار نیست بابلسری‌ها در لیگ امسال اوج بگیرند. به از کسب نتایج متزلزل در نیم فصل اول، در نیم فصل دوم هم بابلسری‌ها خوب کار نکردند.
 بازی‌های روز اول هفته چهاردهم لیگ دسته دوم برگزار شد اما شاگردان میرقربانی نتوانستند در خانه پیروز باشند و به تساوی رضایت دادند.
شهدا بابلسر برابر نفت وگازگچساران دو دو متوقف شد تا باز هم امتیاز از دست دهد.هانی اسماعیلی و مصطفی نوربخش(P) گلزنان بابلسری‌ها بودند.
شهدای بابلسر که این فصل از سوی شهرداری و شورا و همچنین از سوی امام جمعه شهر حمایت می‌شد، هنوز نتوانسته خواسته‌ها را برآورده کند.
شاگردان صابر برای جبران ناکامی‌ها باید در ادامه لیگ که چیزی هم از آن نمانده، حسابی بدرخشند.
شهدای بابلسر اگر چه در این بازی از نظر قوای بدنی نسبت به نیم فصل نخست آماده تر نشان داد ولی هنوز مشکل اصلیش در خط دفاعی همچنان باقی مانده است.
 بابلسری ها با وجود نداشتن تنوع تاکتیک در حمله، خطرناک و موفق هستند ولی ناهماهنگی و سردرگمی در خط دفاعی شهدا کاملا مشهود است.
 میرقربانی با توجه به فاصله کم با تیم های بالای جدول هنوز فرصت دارد تا با برطرف کردن ضعف های تیمش به رتبه قابل قبول در انتهای فصل دست یابد.
شهدای بابلسر با تساوی ۲-۲ مقابل نفت و گاز گچساران ۱۷ امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به تیم ۱۶ امتیازی شهدای رزکان در جایگاه نهم جدول را حفظ کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی