جستجو

شهردار قائم‌شهر خبر داد؛
 
اعتبار ۵ میلیارد تومانی
 برای بهسازی مبلمان شهری
 
 
 

روشنایی معابر قائم شهر که با هزینه حدود ۶۵۰ میلیون تومانی افتتاح می شود در راستای برنامه‌های شورای اسلامی شهر در دوره پنجم صورت پذیرفته است.
در مراسم افتتاحیه تیرهای دکوراتیو میادین امام(ره)،طالقانی و نورپردازی زیرگذر امام (ره) مهندس عباس صالح زاده شهردار قائم شهر با اشاره به پروژه‌های شهرداری در حوزه بهسازی و تغییر مبلمان شهری گفت: روشنایی معابر که با هزینه حدود ۶۵۰ میلیون تومانی افتتاح می‌شود در راستای برنامه‌های شورای اسلامی شهر در دوره پنجم صورت پذیرفته است.
مهندس صالح زاده با بیان اینکه آهنگ سازندگی شهر قائم شهر با برنامه‌های شورای پنجم سرعت گرفته بیان داشت: در این شرایط سخت اقتصادی با تدبیر شورا در حال جمع آوری تیرهای برق قدیمی از سطح شهر و نصب تیرهای دکوراتیو جدید با روشنایی مناسب می‌باشیم. وی با اشاره به استفاده از تیرهای قدیمی در مناطقی که روشنایی نبوده و یا کم می‌باشد تصریح کرد: نصب تیرهای جدید این نوید را می‌دهد که قائم‌شهر از دیگر شهرها زیباتر می‌شود.
شهردار قائم شهر با اشاره به نصب ۴ تیر دکوراتیو در میدان طالقانی و ۱۲ تیر در میدان امام (ره) و ۱۴ اصله تیر در حاشیه میدان امام (ره) اظهار داشت: یک کار بزرگ که توسط پرسنل شهرداری انجام شده و باید از آن‌ها قدردانی نمایم این بوده که پروژه نورپردازی میدان امام(ره)که برای اجرا در گذشته پیمانکار از شهرداری طلب ۷۰۰ میلیون تومان هزینه کرده و اعلام قیمت کرده بود را در این دوره با ۷۰ میلیون تومان و با توان متخصصین شهرداری عملیاتی نمودند.
صالح‌زاده با اشاره به اینکه برای فاز بعدی این پروژه ۵ میلیارد تومان اعتبار توسط شورای اسلامی شهر قائم شهر مصوب شده گفت: تلاش ما تغییر و بهسازی وضعیت مبلمان شهری می‌باشد و در این مسیر چند پروژه تعریف شده که ان شالله با به ثمر نشستن آن‌ها در ادامه شاهد تغییر فضای شهری در قائم‌شهر باشیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی