جستجو

حسن یزدانی؛
 
از چند روز دیگر تمریناتم
 را آغاز می‌کنم
 
 
 

کشتی‌گیر قهرمان المپیک ایران اعلام کرد از چند روز دیگر تمریناتم را روی تشک کشتی آغاز می‌کنم
حسن یزدانی قهرمان کشتی المپیک و جهان با ابراز رضایت از روند درمانی خود گفت: با حمایت و همراهی وزارت ورزش، کمیته‌ملی المپیک و فدراسیون کشتی کم کم به مرز آمادگی بهتری رسیده‌ام.
حسن یزدانی درباره شروع تمرینات خود برای بازی‌های المپیک گفت: همه چیز به نظر پزشکان و مربیان بستگی دارد و امیدوارم تا چند روز دیگر تمرینات خود را بر روی تشک کشتی آغاز کنم.

 


نبرد حیثیتی ساروی ها
برابر ستارگان ورامین


تیم شهروند ساری برای صعود به نیمه‌نهایی لیگ برتر فوتسال روز جمعه به مصاف ستارگان ورامین می‌رود.
تیم‌های فوتسال شهروند ساری و ستارگان ورامین در بازی چهارم از دور رقابت‌های پلی آف لیگ برتر، روز جمعه ۲۵ بهمن ماه در سالن غدیر سمنان به مصاف هم می‌روند. در این دیدار هر ۲ تیم شهروند و ستارگان از وجود برخی از بازیکنان‌شان محروم هستند.
ابوالفضل حسینی بازیکن تیم فوتسال ستارگان ورامین به دلیل درگیری با سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه شهروند ساری در بازی برگشت از دور رقابت‌های مرحله پلی آف از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به ۲ جلسه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شده و نمی‌تواند ستارگان را در بازی روز جمعه برابر شهروند ساری همراهی کند.
همچنین طا‌ها مرتضوی بازیکن تاثیرگذار تیم فوتسال شهروند ساری هم به دلیل درگیری با بازیکن تیم فوتسال ستارگان ورامین در بازی برگشت از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به ۳ جلسه محرومیت از همراهی تیمش محکوم شد و او هم به مانند ابوالفضل حسینی نمی‌تواند شهروندی‌ها را در بازی برابر ستارگان ورامین همراهی کند.
کاروان تیم فوتسال شهروند ساری دیروز به سمنان رسیده و قرار است قبل از بازی روز جمعه برابر تیم ستارگان ورامین، ۲ جلسه تمرین را در این شهر برگزار کند.
دیدار ۲ تیم فوتسال شهروند ساری و ستارگان ورامین در چارچوب بازی چهارم از رقابت‌های پلی آف لیگ برتر فوتسال روز جمعه ۲۶ بهمن ماه از ساعت ۱۶ در سالن غدیر سمنان و بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی