جستجو

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران:
 
آمل 16درصد از كل مشتركین برق استان
 را به خود اختصاص داده است
 
 
 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان امل اعلام کرد که از یک میلیون و 423 هزار مشترک برق در مازندران 232 هزار و 572 مشترک در شهرستان آمل قرار دارند که 16 درصد از کل مشترکین شرکت را تشکیل می دهند .
مهندس رضا غفاری با بیان اینکه تعداد 10 هزار و 729 مشترک صنعتی در حوزه توزیع برق مازندران فعالیت می‌کنند، افزود: حدود 2100 مشترک صنعتی در شهرستان آمل  فعالیت می‌کنند  که 20 درصد از کل مشترکان این شرکت را تشکیل می دهند. وی خاطرنشان کرد: از 232 هزار و 572 مشترک در حوزه امور برق آمل، 183 هزار و 365 مشترک خانگی، 14 هزار و 570 مشترک عمومی ، 5 هزار و 549  مشترک کشاورزی است که 79 درصد از مشترکان خانگی، 6 درصد عمومی و 15 درصد در زمینه های کشاورزی ،صنعتی و سایر مصارف فعالیت دارند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از بهره برداری 114 پروژه با مبلغ ریالی 270 میلیارد ریال در دهه فجر در حوزه توزیع برق مازندران خبر داد و یادآور شد  همزمان با دهه فجر 114 پروژه در استان اجرا شد که 15 پروژه آن مربوط به شهرستان آمل است .
غفاری با اشاره به اینکه شهرستان آمل از هر نظر از اهمیت بسیار بالا و تلفات کمتری برخوردار است گفت: در سال رونق تولید دنبال قطع برق صنایع نبوده و نیستیم و انتظار داریم تعرفه های عمومی در مدیریت مصرف و پاسخگویی بار، ما را همراهی کنند تا تابستان سال 99 هم بدون خاموشی به مردم خدمت کنیم . وی برنامه های پاسخگویی بار در سال 99 را برشمرد و برنامه ذخیره عملیاتی، کاهش بار برنامه ریزی شده ساعات اوج بار مشترکان صنعتی ، تعیین ساعات کار صنایع، برنامه کاهش بار مشترکان کشاورزی، عمومی، تجاری، برنامه استفاده از مولدهای خود تامین اضطراری مشترکان، برنامه قطع بار برنامه‌ریزی شده مشترکان ایستگاه‌های cng و تجاری را از جمله این برنامه‌ها دانست.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی