جستجو

شهردار گرگان خبر داد:
 
اهدای 300 هزار ماسک
توسط شهردار گوانگجو چین
 
 
 

شهردار گرگان از اهداء 300 هزار ماسک توسط شهردار گوانگجو چین به شهرداری گرگان خبر داد.
عبدالرضا دادبود اظهار کرد: پیرو توسعه ارتباطات بین‌المللی و در راستای خواهرخواندگی شهر گرگان و شهر گوانگجو چین و با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در استان گلستان و نیاز مردم استان به لوازم بهداشتی از جمله ماسک، محموله بزرگ ماسک از سوی شهرداری گوانگجو چین برای شهرداری گرگان ارسال شد.
وی ادامه داد: این محموله شامل 300 هزار ماسک است که از طرف شهردار «گوانگجو» چین به شهرداری گرگان اهدا شده که به زودی وارد کشور خواهد شد.
شهردار گرگان خاطرنشان کرد: این محموله ویژه شهر گرگان و شهرداری گرگان است که پس از ورود به ایران در کمترین زمان ممکن به گرگان انتقال داده خواهد شد.
دادبود بیان کرد: شهرداری گرگان از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تا به امروز از تمام امکانات برای کمک به بخش بهداشت و درمان و مردم عزیز استفاده کرده که در این راستا پنج مرحله ضدعفونی معابر عمومی شهر با همکاری دستگاه‌هایی همچون ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی انجام شده و ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به توزیع 3 هزار بسته بهداشتی در مناطق حاشیه‌نشین و کمتر توسعه‌یافته شهر گفت: ضدعفونی تمامی اتوبوس‌های شهری و تاکسی‌های شهر گرگان به منظور حفظ بهداشت وسلامتی شهروندان از روزهای نخست آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
شهردار گرگان متذکر شد: به منظور مراجعه کمتر شهروندان به شهرداری گرگان، برای صدور پروانه ساختمانی تنها یک بار مراجعه به شهرداری و انجام بخشی از امور اداری این امر کافی است و شرایط انجام ادامه امور اداری مرتبط تا پایان خردادماه سال آینده فراهم شده است.
وی تاکید کرد: امیدوارم با رعایت اصول بهداشتی و توجه به اصل ماندن در خانه، همه کمک کنیم تا هرچه سریعتر زنجیره این بیماری شکسته شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی