جستجو

شهردار قائم‌شهر در مراسم تجلیل از مسوولان روابط عمومی‌ها؛
 
روابط عمومی‌ها می‌توانند در کنار مدیران
برنامه‌های توسعه را عملیاتی نمایند
 
 
 

به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی مراسم تجلیل از روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای شهرستان قائم شهر با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر قائم شهر، فرماندار شهرستان و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران برگزار شد.
در این مراسم مهندس عباس صالح‌زاده شهردار قائم شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم و مدعوین محترم در ماه مبارک رمضان و ابراز امیدواری از برگزاری  این نشست‌ها در توسعه شهرستان قائم شهر گفت: روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین مردم و مسوولان بوده و در حوزه مدیریت شهری این موضوع ویژه‌تر می‌باشد.
وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها می‌توانند در کنار مدیران برنامه‌های توسعه را عملیاتی نمایند ابراز داشت: فضای مجازی مانند بسیاری پدیده‌های دیگر در کنار همه مزایا، معایبی دارد و از جمله آن می‌توان به منفعت طلبی‌های برخی افراد معلوم الحال در این قالب برای نفع شخصی ولو به قیمت به حاشیه کشیدن اصل موضوع اشاره نمود.
شهردار قائم‌شهر با اشاره به اینکه روزگاری قائم شهر را به عنوان شهر خسته خطاب می‌کردند و این موضوع سبب شد تا در اولین اقدام با بررسی‌هایی که با شورای اسلامی شهر، فرماندار و نمایندگان داشتیم طرح احداث و توسعه پارک جنگلی تلار را شروع کردیم که به عنوان یک نقطه گردشگری منحصر به فرد در شمال کشور بدل شده است.
وی با بیان اینکه در کنار ایجاد فضای تفرجگاهی در پارک تلار بیش از ۲۰۰ اشتغال مستقیم در این بخش ایجاد می شود، گفت: در طول ۶ ماه کار عملیاتی برای ساخت این پارک توسط پرسنل شهرداری حدود ۲۰۰۰ نفر زحمت کشیدند که جای قدردانی دارد.
مهندس صالح زاده با اشاره به بازدید استاندار مازندران از این پروژه و اعلام افتتاح آن همزمان با سفر هیات دولت گفت: در این شرایط ما شیطنت‌هایی را از سوی برخی افراد منفعت طلب شاهد بودیم که با کار درست روابط عمومی و ایجاد جریان رسانه‌ای و کمک اصحاب رسانه این پارک به درستی به مردم معرفی شده و این آمادگی وجود دارد تا تحت قالب برنامه‌ای شورای روابط عمومی شهرستان قائم شهر با حضور در این پارک و بازدید از خرده پروژه‌های اجرا شده در این پروژه بزرگ در حوزه توسعه گردشگری شهرستان قدم برداریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی