جستجو

استاندار گلستان:
 
سال جاری پروژه جدیدی
را شروع نمی‌کنیم
 
 
 

استاندار گلستان با اشاره به ضرورت ساماندهی پرروژه‌های نیمه‌کاره تصریح کرد که  پروژه جدیدی را در سال‎ جاری آغاز نخواهیم کرد و تلاش می‌کنیم پروژه‌های نیمه تمام در نقاط مختلف استان را تکمیل کنیم.
هادی حق‌شناس در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهارکرد: در سال‌ جاری پروژه جدیدی را آغاز نخواهیم کرد و تلاش می‌کنیم پروژه‌های نیمه تمام در نقاط مختلف استان را تکمیل کنیم.
وی با تأکید بر استفاده از حداکثر بهره وری، افزود: سعی خواهیم کرد با استفاده از منابع محدود حداکثر بهره وری را ایجاد کنیم.
حق‌شناس اضافه کرد: در این مسیر بیشتر بودجه عمرانی استان را در جهت تقویت طرح‌های کشاورزی، آبی، زیرساختی و گردشگری در نظر خواهیم گر فت تا بتوانیم در سال جهش تولید اقدامات تاثیرگذاری را به انجام رسانیم.
وی با بیان این که رشد تولید محصولات کشاورزی استان در سال جاری مصداق جهش تولید است، گفت: مرکز تحقیقات کشاورزی استان نقش بالایی در امنیت غذایی کشور  دارد و این مرکز 100درصد بذر ۳۵۰ هزار هکتار سطح زیر کشت گندم در گلستان را تامین می‌کند.
استاندار گلستان بیان کرد: منابع استان در سال جاری تفاوتی با سال قبل ندارد و باید با اولویت‌بندی دقیق، پژوره‌های تاثیرگذار را سریع‌تر تکمیل کرد.

 

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد:
 نیاز به انقلاب رسانه‌ای در محتوا داریم


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم تقویت حلقه‌های هم‌گرایی بین طیف‌های رسانه‌ای تاکید و خاطرنشان کرد که  نیازمند انقلاب رسانه‌ای در محتوا هستیم.
 آیت الله سید رحیم توکل در دیدار با اصحاب رسانه شهرستان بابل با بیان اینکه در دنیای امروز رسانه‌ها مسئولیت سنگینی برای حفظ انقلاب برعهده دارند و باید با بصیرت‌افزایی مردم را آگاهی بخشند، ادامه داد: دشمن در لباس دین به ارزش‌های دینی ضربه وارد می‌کند، پس باید در ابتدا دشمن را شناخت زیرا دشمن هیچ گاه با جنگ نظامی وارد میدان نمی‌شود و به جای دشمنی کردن برای خود نیرو سازی می‌کند و باید حواسمان به نیرو سازی دشمنان باشد.
وی بابیان اینکه رسانه ملی وظیفه دارد دستاوردهای نظام اسلامی را برای مردم تشریح و تبیین کند، گفت: رسانه‌ها باید از همه ظرفیت‌های موجود در راستای تشریح و تبیین خدمات نظام اسلامی در جامعه استفاده کنند.
وی اظهار داشت: تقویت حلقه‌های هم‌گرایی طیف‌های رسانه‌ای در اهداف مشترک توسعه‌گرا و اعتمادسازی عمومی از سوی رسانه‌ها باید جدی گرفته شود چرا که اعتماد سازی گام جدی در جلب اعتماد عمومی است.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان گفت: از مهمترین وظایف رسانه‌ها پیگیری مطالبات مردم و اندیشه‌های رهبری است و در این راستا باید با توسعه علمی و تولید برنامه‌های همراه با پیوست پژوهشی با گسترش سبک زندگی ایرانی و اسلامی خوراک فکری مردم را مهیا کنند.
آیت الله توکل در بخشی دیگری از سخنانش عنوان کرد: منظور از انقلاب رسانه‌ای تحول در سخت افزارها نیست بلکه انقلاب در محتوای رسانه‌ای و نرم افزارهاست که شامل افکار و ارزش‌های دینی و ایده و آرمانی می‌شود و به این منظور رسانه‌ها برای رسیدن به آینده مطلوب باید از حالت سستی
خارج شوند.
وی بیان داشت: مردم باید آگاه باشند تا مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد می‌کند را به نظام و رهبری نسبت ندهند البته باید با مدیریت درست افرادی بر سر کار آیند که لایق پست شأن باشند و افرادی که لایق پست‌شان نیستند کنار بروند تا فرصت برای یک فرد لایق فراهم شود.
وی در بخش دیگر از سخنانش به اعتماد و امیدبخشی به جوانان اشاره کرد وگفت: میدان‌داری جوانان و ورود آن‌ها به عرصه مدیریت در روزهای آغازین انقلاب اسلامی و دوران هشت ساله دفاع مقدس دقیقاً همان نقطه عطفی بود که باعث شد انقلاب نوپای ملت ایران بتواند در مقابل انواع مشکلات و تهدیدات داخلی و خارجی مقاومت کند و امتحان‌های مختلف را با سربلندی پشت سر گذارد و امروز روز کار و حرکت دولت، مسئولان، ملت و به‌ویژه جوانان است و باید ظرفیت‌های بلااستفاده فراوان و گسترده کشور را شناسایی و بهره برداری کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی