جستجو

 
 
حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در منزل محمدرضا آقانیا
 
 
 
حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران به همراه مدیر روابط عمومی اداره کل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل با حضور در منزل محمد رضا آقانیا جویای حال وی شدند.
محمدرضا آقانیا قهرمان ارزنده کشتی مازندران و ایران، چندصباحی است به بیماری سختی مبتلا شده که خبر این اتفاق جامعه کشتی و ورزش استان را در شوک فرو برد. اما روحیه بسیار خوب محمدرضا و حمایت های همه جانبه از روند درمانی وی موجب خواهد شد که انشالله بازهم شاهد رقابت های وی در تشک کشتی باشیم. حاج حبیب حسین زادگان در این دیدار ضمن تاکید به حمایت همه جانبه برای تسریع در روند درمان این ورزشکار خواستار پیگیری جدی هیات پزشکی ورزشی و هیات کشتی استان در این خصوص شد.
 
 
 
بازگشایی تمامی اماکن ورزشی
در مناطق سفید
ستاد مبارزه با کرونا در ورزش در اطلاعیه شماره ۱۵، اعلام کرد تمام اماکن ورزشی در مناطق سفید بازگشایی می‌شوند.
در این اطلاعیه آمده است: برابر ابلاغیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین تصمیمات در خصوص از سرگیری فعالیت‌های ورزشی به این شرح اعلام می‌گردد:
۱.هیچ محدودیتی در بازگشایی اماکن و سالن‌های ورزشی در کلیه رشته‌های ورزشی در مناطق سفید وجود ندارد.
۲.شروع فعالیت باشگاه‌های بدنسازی به صورت انفرادی و دیگر رشته‌های ورزشی انفرادی و استخرهای روباز در مناطق زرد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی منعی ندارد.
۳.در شهرهای قرمز، رشته‌های انفرادی با تماس متوسط مانند بدنسازی و پرورش اندام با تاییدیه فضای فیزیکی توسط مرکز بهداشت شهرستان دانشگاه‌های علوم پزشکی یا دفاتر خدمات سلامت از اول خرداد ماه منعی ندارد.
۴.فعالیت رشته‌های ورزشی پربرخورد و تیمی در شهر‌های زرد و قرمز همچنان ممنوع است.
۵.قبل از شروع به کار همه کارکنان شاغل در اماکن ورزشی انجام تست PCR الزامی است.
۶.پذیرش ورزشکاران مشکوک و بیمار در همه اماکن ورزشی ممنوع است.
۷. ثبت نام تمام باشگاه‌های ورزشی در سامانه وزارت بهداشت به نشانی www.salamat.gov.ir قبل از بازگشایی الزامی است.
۸.برگزاری مسابقات در هر شهری که بازگشایی انجام شده است، منوط به تاییدیه معاونت بهداشت وزارت بهداشت است.
در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: فعالیت ورزشی در تمام اماکن ورزشی فوق بایستی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شود.
ستاد مقابله با کرونا در ورزش تصریح کرد: فعالیت تمام باشگاه‌ها و اماکن ورزشی تحت نظارت افسران کنترل سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی و هیات‌های تابعه آن انجام می‌شود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی