جستجو

نماینده مردم نور و محمودآباد
در مجلس شورای اسلامی:
 
هدف تحریم‌ها ایجاد شکاف
بین مردم و نظام است
 
 
 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط اقتصادی سختی پیش روی دولت و کشور قرار دارد تاکید کرد که در چنین شرایطی نباید دولت را تنها گذاشت.
ولی‌الله فرزانه نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به خاطر تحریم‌های یکجانبه و ظالمانه اقتصادی آمریکا بر مردم کشور و همچنین مشکلات پیش آمده پیرامون بحران ویروس کرونا شرایط ویژه ای برای درآمد کشور ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه بودجه کشور سال گذشته و پیش از بحران کرونا تصویب شد، افزود: با وجود مشخص بودن هزینه‌ها و حتی تحمیل هزینه‌های کرونایی، اما درآمدهای کشور به وضعیت متفاوتی منتقل شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه هیچ مانعی نمی‌تواند ما را از فروش نفت محروم کند، افزود: اما شرایط جهانی قیمت نفت کافی نبوده و نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای کشور باشد.
فرزانه شرایط اقتصادی دولت و کشور را سخت‌ترین وضعیت در چهل سال انقلاب توصیف کرد و گفت: وظیفه سنگینی بر دوش دولت، نمایندگان مجلس، مردم و تمامی ارکان نظام قرار دارد که نیاز به همراهی همه است.
وی هدف از تحریم‌ها و فشارهای کشورهای غربی را شکاف میان مردم و نظام عنوان کرد و اظهار داشت: هدف نخست دشمن ناکارآمدی نشان دادن دولت و سپس به زانو درآمدن کشور است.
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی در این ٤٠سال عمر خود از سختی‌های زیادی عبور کرده و این‌بار نیز با همدلی و همراهی از این قله عبور خواهیم کرد.
فرزانه بار دیگر با بیان اینکه دشمن مردم را هدف قرار داده افزود: هدفشان این است که مردم را از نظام جدا کنند و از این رو یکی از بخش های ضربه پذیر ادارات و روسای آن هستند که باید حتما در این شرایط مردم را دلگرم نگه دارند.
وی گفت: دولت نباید در حل مشکلات اقتصادی تنها بماند زیرا هدف دشمن نیز همین است تا با ایجاد انشقاق در کشور به اهداف خود برسد.

 

دیدار شهردار بابل با دادستان


سید مجتبی حکیم؛ شهردار بابل، به مناسبت 7 تیر، روز قوه قضاییه، با حجت الاسلام و المسلمین ملاکریمی دادستان شهرستان بابل دیدار کرد و‌ ضمن گرامیداشت یاد و‌ خاطره شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران گرانقدرش، تلاش و خدمت در مسیر احقاق حقوق شهروندان را فعالیتی ارزشمند و‌ خطیر دانست که مسوولان و‌ کارکنان دستگاه قضایی خالصانه و‌ صادقانه در حال انجام آن هستند.
شهردار بابل تصریح کرد: دستگاه قضا در جامعه اهمیت و‌ از حساسیت خاصی برخوردار است و تلاش و‌ خدمات این دستگاه در راستای خدمت به شهروندان قابل تقدیر است.  
وی بیان داشت: از همین رو مجموعه شهرداری و‌ دستگاه قضایی همکاری بسیار خوبی در راستای اجرای قانون با یکدیگر دارند که این امر موجب کمک و‌ تسهیل در احقاق حقوق مردم می‌شود.
حکیم افزود: این ایام فرخنده فرصتی است تا از تلاش کلیه دست‌اندرکاران و‌ مسوولان دستگاه قضایی شهرستان بابل که نهایت تلاش خود را جهت پاسداری از آبرو و‌ جان و‌ مال مردم به کار می‌گیرند، تقدیر کنم.   
در پایان این دیدار حجت الاسلام و المسلمین ملاکریمی دادستان شهرستان بابل از همکاری همه‌جانبه و تعامل خوب شهرداری با دستگاه قضایی تقدیر کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی