جستجو

 
 
پایش و کنترل بار مصرفی صنایع
 
 
 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان از پایش و کنترل بار مصرفی صنایع با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان در ستاد توزیع نیروی برق گلستان خبر داد.
علی اکبر نصیری در حاشیه بازدید رییس سازمان صمت و مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان از مرکز دیسپاچینگ شرکت اظهار کرد : در پی افزایش دما و به منظور رصد و پیگیری مأموریت‌های محوله از سوی ستاد شرکت توزیع نیروی برق گلستان، میزان بار مصرفی صنایع با تفاهمنامه انعقاد شده مقایسه گردید و مقرر شد صنایعی که مفاد مندرج در تفاهمنامه را رعایت نمی‌کنند با آنها برخورد شود .
وی هدف از بازدید، پایش مصرف برق صنایع در استان عنوان نمود و افزود : طی تماس‌های تلفنی انجام شده از سوی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان جهت تاکید بر اهمیت موضوع در پی مکاتبات صورت گرفته، درخواست مدیریت کردن انرژی در ساعات اوج مصرف با خارج کردن دستگاه‌های غیر ضروری از مدار اعلام گردید.
نصیری در پایان، ضمن اعلام تشکر از همراهی و صبوری مشترکان گلستانی اظهار کرد : مشترکان گلستانی امسال هم همانند سنوات گذشته بیش از پیش، صنعت برق را با مدیریت کردن مصرف انرژی یاری رسانند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی