جستجو

مدیرکل ورزش گیلان:
 
اعتبارات ورزشگاه تختی انزلی کشوری
 و عضدی رشت استانی است
 
 
 

مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان گیلان اعلام کرد که بازسازی ورزشگاه تختی بندرانزلی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از سوی وزارت ورزش واگذار شد اما اعتبارات بازسازی ورزشگاه عضدی رشت، استانی شد.
مریم بخشی اظهار داشت: البته شرایط پروژه ورزشگاه عضدی رشت یک گام جلوتر از ورزشگاه تختی انزلی می‌باشد چون ورزشگاه عضدی رشت جزو پروژه‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نیست و اعتبارات آن نیز از محل استانی اختصاص می‌یابد.
وی ادامه داد: طبق دسته بندی صورت گرفته  از سازمان برنامه و بودجه کشور، پروژه‌های ورزشی به دو بخش استانی و ملی تقسیم شده‌اند که بر این اساس، اعتبار ورزشگاه عضدی از بخش اعتبارات استانی و ورزشگاه تختی انزلی از محل اعتبارات کشوری تامین می‌شود و به همین دلیل پروژه ورزشگاه تختی انزلی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی واگذار شده است .
مدیرکل اداره ورزش وجوانان گیلان بیان کرد: همچنین پروژه ورزشگاه عضدی رشت در مرحله مشخص شدن پیمانکار قرار دارد و یک گام جلوتر از ورزشگاه بندرانزلی است و اعتبارات آن نیز از محل اعتبارات استانی تامین خواهد شد و امیدواریم که به زودی هر دو ورزشگاه بازسازی و آماده برگزاری مسابقات فوتبال شوند.
وی تصریح کرد: برای اداره ورزش گیلان تفاوتی ندارد که کدام ورزشگاه زودتر آماده خواهدشد چون همه شهرهای گیلان جزء استان ماست و برای ما تفاوتی بین رشت، بندرانزلی و سایر شهرستان‌ها وجود ندارد و هیچ شهرستانی در اولویت ویژه از سوی این اداره قرار ندارد و انجام پروژه‌ها بنا به برنامه ریزی وزارت ورزش است .

 


اعلام گروه‌های داوری نمایندگان فوتبال گیلان در لیگ دسته اول کشور


گروه‌های داوری بازی‌های نمایندگان فوتبال گیلان در رقابت‌های لیگ دسته اول از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اعلام شد.
دبیر هیات فوتبال استان گیلان اظهار داشت: بر این اساس سعید لهراسبی و سعید رحیمی مقدم بازی‌های تیم‌های داماش و ملوان بندرانزلی را قضاوت می‌کنند.
فرزاد سیری افزود: با توجه به اعلام کمیته داوران ، سعید لهراسبی به عنوان داور بازی تیم‌های داماش گیلانیان و خوشه طلایی ساوه معرفی شد که علی رعیت و مجتبی قاسمی به عنوان کمک داور،  ابوالفضل دوستی به عنوان داور چهارم و حسین نیرویار به عنوان ناظر گروه داوری در این بازی حضور می‌یابند.
وی ادامه داد: تیم‌های فوتبال داماش گیلانیان و خوشه طلایی ساوه در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول کشور عصر سه شنبه دهم تیر ماه در ورزشگاه سردارجنگل رشت رو در روی هم قرار خواهند گرفت.
وی بیان کرد: همچنین از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، سعید رحیمی مقدم به عنوان داور دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و بادران تهران انتخاب شد که ایوب غلامزاده و حسین گلشنی به عنوان کمک داور، ناصر جنگی به عنوان داور چهارم و حسین خانبان به عنوان ناظر گروه داوری در این مسابقه حضور می‌یابند.
دبیر هیات فوتبال استان گیلان اضافه کرد: تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز عصر روز سه شنبه در هفته بیست و هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور باید در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی تیم بادران تهران  قرار گیرد.
سیری به دیدار سپیدرود رشت دیگر نماینده استان گیلان در این رقابت‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: تیم فوتبال سپیدرود نیز در هفته بیست و هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باید در دیداری خارج از خانه در شیراز به مصاف تیم  قشقایی برود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی