جستجو

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری آستارا:
 
مسوولان و فوتبال دوستان از تیم شهرداری آستارا حمایت کنند
 
 
 
مدیر عامل تیم فوتبال شهرداری آستارا، خواستار شد که مسوولان و شهروندان علاقه‌مند به توسعه ورزش در آستارا از تیم فوتبال شهرداری حمایت کنند.
آرش بابلیان با تاکید بر اینکه حاشیه‌سازی افرادی خارج از هیات مدیره و کادر فنی این تیم از طریق مذاکره با سرمربیانی در سایر استان‌ها، مانع دستیابی به هدف‌های متعالی ورزشی است، اظهار کرد: مسوولان و شهروندان آستارایی علاقه‌مند به ورزش، از ورزشکاران فوتبالیست خود در تیم فوتبال شهرداری آستارا حمایت کنند.
وی افزود: متاسفانه افرادی خارج از هیات مدیره و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری آستارا، به دنبال حاشیه‌سازی هستند.
بابلیان با بیان اینکه حقوق بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری آستارا پرداخت شده است، ادامه داد: این تیم در صورت پیروزی در چهار هفته باقی‌مانده مسابقات، برای نخستین بار در تاریخ ورزش شهرستان مرزی بندر آستارا به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور صعود خواهد کرد.
وی، گفت: با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر مرزی آستارا، تیم های امید و جوانان شهرداری آستارا نیز تشکیل
 شده است.
مدیرعامل باشگاه شهرداری آستارا، افزود: مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور از ۲۴ مرداد ماه، برای پیشگیری از شیوع کرونا بدون تماشاگر و با شرکت ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی برگزار خواهد شد و آستارا برای نخستین بار در رقابت‌های قبلی این لیگ ۱۰ برد، چهار باخت و هفت مساوی کسب کرده و با ۳۷ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار گرفته است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی