جستجو

 
 
كاهش 57 درصدی فوتی‌های رانندگی سر صحنه در محورهای برون‌شهری مازندران
 
 
 

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران از کاهش 57 درصدی فوتی‌های سر صحنه تصادفات رانندگی در تیرماه سال جاری در محورهای برون‌شهری این استان، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، خبر داد.
«عباس‌علی نجفی» ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: با توجه به انتشار آمار حوادث رانندگی سال گذشته و بررسی وضعیت عملکردی این اداره کل در ارتقای ایمنی، مازندران موفق به کاهش متوالی چهارساله در فوتی‌های ناشی از تصادفات ترافیکی در راه‌های برون‌شهری و روستایی گردیده است.
وی در ادامه به کاهش 57 درصدی فوتی‌های سر صحنه در محورهای استان در تیرماه امسال اشاره و اظهار داشت: در 4 ماه اول سال جاری نیز شاهد کاهش 45 درصدی فوتی‌های سر صحنه در جاده‌های مازندران به نسبت مشابه سال قبل بودیم.
نجفی در ادامه افزود: هرساله در شش‌ماه اول سال به دلیل شرایط آب‌وهوایی و همچنین تعطیلات تابستانی، شاهد حجم گسترده‌ای از سفرهای بومی و غیربومی در سطح استان و در نتیجه افزایش تصادفات و فوتی‌های رانندگی می‌باشیم که خوشبختانه در سال جاری با گستردگی عملیات راهداری و ایمن‌سازی جاده‌ها شاهد کاهش تصادفات و فوتی‌های منجر به آن بودیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان افزود: بدون تردید کاهش فوتی‌های رانندگی و افزایش ایمنی در راه‌ها نیازمند تلاش جدی بی‌وقفه، عزم همگانی و از همه مهم‌تر، به کار بستن سازوکار مدیریتی، همکاری و تعامل با سایر دستگاه‌های ذی‌ربط به‌ویژه استفاده از ظرفیت‌های کمیسیون‌های اجرایی ایمنی در سطح استان می‌باشد.
مديركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران افزود: در راستای كاهش تصادفات و فوتی‌های رانندگی، اقدامات اجرایی و آموزشی در سطح استان در حال اجرا بوده، امید است با تداوم اقدامات اجرایی و آموزشی، روند کاهشی تصادفات و فوتی‌ها تا پایان سال جاری ادامه یابد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی