جستجو

محمدیان:
 
سالن ۳ هزار و ۵۰۰ نفره
 سزاوار کشتی مازندران نیست
 
 
 

رییس هیأت کشتی استان مازندران تاکید کرد که؛ سزاوار نیست که کشتی استان ما با این حجم از افتخارات در کشور و جهان، مسابقاتش را در سالن سه هزار و ۵۰۰ نفری برگزار کند.
عسکری محمدیان رییس هیأت کشتی استان مازندران ضمن بیان این مطلب در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا برای کشتی فرنگی استان مازندران احکام مربیگری صادر شده است، گفت: نه، هنوز در حال بررسی هستیم.
وی در مورد اینکه میزبانی از مسابقات چقدر در اولویت کشتی مازندران است، تأکید کرد: سعی می‌کنیم در هفته‌های آینده به فدراسیون کشتی برویم و براساس تقویم، میزبانی بگیریم. می‌خواهیم در آینده‌ای نه چندان دور، بعد از آنکه کرونا اجازه بازگشایی سالن‌های کشتی و برگزاری مسابقات را داد، میزبانی دو سه تورنمنت بین‌المللی را
برعهده بگیریم.
 البته اولویت ما در استان، برگزاری مسابقات در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان است که در قالب جشنواره و فستیوال برگزار کنیم و بتوانیم پدرها و مادرها را در سالن داشته باشیم. اگر بتوانیم خانواده‌ها را در کنار کشتی‌گیران داشته باشیم، موفق‌تر عمل
خواهیم کرد.
دارنده دو مدال نقره بازی‌های المپیک با اشاره به اینکه کشتی استان مازندران به سالن حداقل 10 هزار نفری احتیاج دارد، خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم سالنی که پیش از این استارت ساختش زده شد، 10 هزار نفری است که بین ساری و قائمشهر قرار دارد، اما فعلاً متوقف شده است.
قرار است کار را از طریق اداره کل ورزش استان دنبال کنیم. ما در حال حاضر تنها سالن سیدرسول حسینی را برای برگزاری مسابقات داریم که سه هزار و 500 نفر گنجایش دارد. این سالن برای کشتی مازندران خیلی کوچک است.
سزاوار نیست که کشتی استان ما با این حجم از افتخارات در کشور و جهان، مسابقاتش را در سالنی سه هزار و 500 نفری برگزار کند. داشتن سالن 10 هزار نفری حداقل حق کشتی مازندران در ورزش کشور است.

 


لغو مسابقات دوچرخه‌سواری
قهرمانی کشور

 


مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور در بخش جاده که قرار بود شهریور ماه برگزار شود، به دلیل وضعیت قرمز ۱۵ استان، به زمان دیگری موکول شد.
با توجه به شیوع ویروس کرونا، فدراسیون دوچرخه‌سواری در نظر داشت بعد از ۶ ماه مسابقات قهرمانیکشور در بخش جاده را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کند که بازهم به خاطر وضعیت قرمز ۱۵ استان و وضعیت هشدار در دیگر استان‌ها، مجبور شد آن را به زمان دیگری
موکول کند.
هم اکنون استان‌های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در وضعیت قرمز قرار دارند و استان‌های فارس، ایلام، لرستان، هرمزگان، زنجان، قزوین، آذربایجان غربی، بوشهر، همدان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد هم در وضعیت
 هشدار هستند.
بیش از این فدراسیون در خرداد ماه هم در نظر داشت یک دوره مسابقه جایزه بزرگ را در احمدآباد مستوفی برگزار کند که به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شد.

 


آغاز ثبت نام نامزدهای ریاست فدراسیون اسکی از ۲۱ مرداد


ثبت نام از نامزدهای کسب ریاست فدراسیون اسکی از ۲۱ مرداد تا سوم شهریور انجام می‌شود.
، زمان دقیق برگزاری انتخابات این فدراسیون مشخص نیست ولی افرادی که قصد شرکت در انتخابات را دارند باید در فرصت اعلام‌شده، مدارک خود را به دبیرخانه فدراسیون ارایه کنند.
دارا بودن حداقل ۳۰ و حداکثر ۷۰ سال سن، حداقل مدرک کارشناسی ارشد یا همطراز و سابقه مدیریتی از جمله شرایط ثبت نام در انتخابات فدراسیون‌های ورزشی است. افراد دوشغله، بازنشسته و بازخرید هم برای ثبت نام باید مجوز و مستندات قانونی مورد نیاز را ارایه کنند.
ریاست فدراسیون اسکی پیش از این بر عهده عبدی افتخاری قرار داشت. با پایان دوران ریاست او، کوروش صبوریان سرپرستی فدراسیون را بر عهده گرفت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی