جستجو

 
 
كسب رتبه برتر شرکت توزیع نیروی برق گلستان در جشنواره شهيد رجايي١٣٩٨
 
 
 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان اعلام کرد: شرکت توزیع نیروی برق گلستان در جشنواره شهيد رجايي١٣٩٨در بخش ارزيابي عملكرد در بین دستگاه‌های اجرایی استان رتبه برتر را کسب نمود.
علی اکبر نصیری افزود : به حول و قوه الهی و با استعانت از خداوند متعال و عنایات حضرت ولیعصر (عج) و با تلاش جمعی همکاران در زیر مجموعه معاونت‌های این شرکت بالاخص معاون منابع انسانی و همکاران ساعی زیر مجموعه‌اش، در راستای تحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در نظام اداری و تاکید دولت تدبیر و امید بر اصلاح نظام اداری به صورت شفاف و کارآمد، شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۱۳۹۸ ( جشنواره شهید رجایی ) حائز رتبه برتر (اول) گردید.
وی افزود: این موفقیت برای چندمین سال متوالی (از سال ۹۵ تاکنون)  حائز رتبه برتر (اول) گردیده است .
نصیری اضافه کرد: به دنبال مصوبات بیست و نهمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری هرگونه سمینار و همایش جهت پیشگیری از شیوع ویروس کوید-۱۹، نتایج بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان، بدون برگزاری همایش اعلام شد که طی آن شرکت توزیع نیروی برق گلستان، در بین دستگاه‌های اجرایی استان حائز رتبه برتر شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان یاد آور شد: در ارزيابي عملکرد دستگاه‌های اجرایی گلستان در سال ۹۸ همانند سنوات گذشته، دستگاه‌های اجرایی به پنج گروه تقسیم بندی و در هر گروه، یک دستگاه اجرایی حائز بالاترین امتیاز در شاخص‌های عمومی و اختصاصی شناخته و معرفی شد.

 

 

برنامه هاي راه و شهرسازي مازندران در بزرگداشت هفته دفاع مقدس


 معاون توسعه منابع و مسئول ستاد بزرگداشت اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از برنامه هاي اجرايي اين اداره كل در هفته گرامي داشت هشت سال دفاع مقدس خبر داد.
سید هاشم حسینی ضمن اعلام اين مطلب گفت : اين اداره كل به منظور ارج نهادن به مقام و منزلت شهيدان و غيورمردان هشت سال دفاع مقدس و گرامي داشتن ياد و خاطره اين عزيزان برنامه هاي مختلفي را در سال جاري با حمايت هاي بي دريغ مهندس نظری مدير كل راه و شهرسازي و همكاري تمامي اعضاء پايگاه مقاومت اين اداره كل در دستور كار خود قرار داده است.
وي در ادامه تصريح کرد: آذين بندي و فضا سازي تبليغي و هنري مناسب در محيط اداري _ شركت در جلسات و برنامه هاي حوزه مقاومت شهيد باهنر بسيج ادارات _ برگزاري مسابقات مختلف ورزشي در دو قسمت آقايان و بانوان _ حضور درعطرافشاني مزار شهداء _ ديدار از خانواده هاي معظم شهداء ، جانبازان ، آزادگان و ايثارگران اداره كل _ ديدار از جانبازان دفاع مقدس درآسايشگاه جانبازان شهرستان ساري - برگزاري نمايشگاه عكس دفاع مقدس با موضوع دفاع مقدر و محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله برنامه هاي فرهنگي و ورزشي اين اداره كل درايام هفته دفاع مقدس مي باشد.
گفتني است شهيد عطاء الله زين العابديني و شهيد جان برار خناري از جمله شهداء جنگ تحميلي اين اداره كل مي باشند.

 

 

لایروبی ۵۰۰ کیلومتر از رودخانه های گلستان

 


مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از لایروبی ۵۰۰ کیلومتر از رودخانه های استان از ابتدای سیل سال ۹۸ خبر داد.
سیدمحسن حسینی اظهار کرد: لایروبی یکی از ۸ عملیات مهندسی رودخانه است که شرکت آب منطقه ای گلستان در راستای حفظ و حراست از رودخانه های استان مجاز به انجام است و عملیات لایروبی بیشتر برای سیل های با دوره بازگشت کوتاه موثر است.  
وی بیان کرد: قبل از سیل سالانه حدود ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه های استان لایروبی می شد که در حین ۲ ماه سیل، حدود ۱۰۰ کیلومتر از رودخانه های استان لایروبی شد. از ابتدای خرداد ۹۸ تا انتهای آذر ۹۸ نیز با استفاده از سایر موافقت نامه ها، پیمانکاران خیر و مشارکت همدلانه سپاه و ارتش ۲۰۰ کیلومتر عملیات لایروبی در استان صورت گرفت.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در ادامه تصریح کرد: از اواخر پاییز ۹۸ با تخصیص اعتبارات مرتبط با سیل، ۴۰ میلیارد تومان به ساماندهی رودخانه ها اختصاص داده شد که با توجه به اینکه این اعتبارات در قالب اسناد و اوراق بود و شامل تنزیل می شد، برنامه ریزی حدود ۲۰۰ کیلومتر از رودخانه ها با این اعتبارات انجام شد که تاکنون بیش از ۱۸۰ کیلومتر لایروبی انجام شده است و باقی مانده تا پایان شهریور به پایان می رسد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی