جستجو

در ۳ ماه گذشته رقم خورد:
 
انعقاد سومین قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندرامیرآباد
 
 
 

قرارداد احداث مخازن نگهداری روغن خوراکی به ارزش ۱۲۶ میلیارد ریال میان بندرامیرآباد و سرمایه گذار بخش خصوصی به امضاء رسید.
محمدعلی اصل سعیدی پور مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد در آیین امضاء قرارداد سرمایه گذاری بخش خصوصی که در این بندر برگزار شد گفت با امضای قرارداد سرمایه گذاری ۱۲۶ میلیارد ریال احداث مخازن نگهداری روغن خوراکی، مجموع سرمایه گذاری بخش خصوصی در ۳ ماه گذشته در بندرامیرآباد  به مبلغ ۷۱۶ میلیارد ریال می رسد.
وی در تشریح این قرارداد سرمایه گذاری اظهار داشت این مخازن روغن خوراکی به ظرفیت ۱۰ هزار تن و با سرمایه گذاری ۱۲۶ میلیارد ریال می باشدکه قرار است، توسط بخش خصوصی در زمینی به مساحت تقریبی ۷ هزار متر مربع در اراضی پسکرانه بندرامیرآباد احداث شود.
مدیرکل بندرامیرآباد همچنین خاطرنشان کرد این قرارداد به صورت B.O.T و به مدت ۱۵ سال می باشد که بخش خصوصی متعهد شد طی یک سال این مخازن را به مرحله بهره برداری برساند.
گفتنی است با بهره برداری از این مخازن نگهداری روغن خوراکی، ظرفیت اسمی این نوع مخازن در بندرامیرآباد به ۳۰ هزار تن خواهد رسید و برای ۸ نفر نیز به صورت مستقیم شغل ایجاد می شود.

 

 

راه اندازی نخستین بیمارستان
 دندانپزشکی شمال کشور در بابل


رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از راه اندازی نخستین بیمارستان دندانپزشکی شمال کشور در بابل از سوی مادر شهیدان شعبان‌زاده خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور در منزل شهیدان شعبان زاده به منظور قدردانی از اقدام  لیلا عالی‌ مقام مادر شهیدان در کمک به راه اندازی نخستین بیمارستان دندانپزشکی شمال کشور در بابل، گفت: اقدام خیر مادر شهیدان شعبان زاده، اقدام بزرگ و ارزشمندی است که ارزش خیرین را در ارزش شهیدان و خانواده شهدا عجین کرده است.
دکتر سید فرزاد جلالی با بیان اینکه مادر بزرگوار این شهیدان، تنها سرمایه و عمده دارایی خود را صرف این کار بزرگ کرده است، افزود: مبلغ اهدایی این خانواده برای تجهیز و راه اندازی تنها بیمارستان دندانپزشکی شمال کشور در ساختمانی که به این منظور آماده شده بود، هزینه شد و به زودی بهره برداری می‌شود.
دکتر جلالی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی بنیاد نیکوکاری سلامت بابل و دانشکده دندانپزشکی، بیش از ۳۰ یونیت دندانپزشکی و تجهیزات مورد نیاز بصورت هیات امنایی خریداری شد و در حال نصب و راه اندازی است.
او گفت: این مرکز علاوه بر ارائه خدمات تخصصی به بیماران برای اولین بار در شمال کشور، امکان راه اندازی فلوشیب فوق تخصصی در رشته‌های مختلف دندانپزشکی را هم دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه پلی کلینیک و بیمارستان دندانپزشکی شهیدان شعبان زاده در محل کلینیک امید سابق راه اندازی خواهد شد، افزود: این مرکز دارای ۳۲ دستگاه یونیت بوده و در ضلع جنوب غربی بیمارستان روحانی قرار دارد.

 

برپایی شور عاطفه‌ها در روز‌های کرونایی


به منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند، مراسم شور عاطفه‌ها با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مازندران برپا می‌شود.
احمد سعادت معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران با بیان اینکه به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند مراسم شور عاطفه‌ها در مازندران برپا می‌شود، گفت: تامین ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان نیازمند از اولویت‌های آیین شور عاطفه‌ها است.
او افزود: این مراسم امسال با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در پایگاه‌های شهرستان‌ها در ۲۶ و ۲۷ شهریور و همچنین ۹ و ۱۰ مهر ماه برگزار می‌شود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران ادامه داد: همه دفاتر کمیته امداد  و ۱۸۰ مرکز نیکوکاری در مازندران آمادگی دریافت کمک‌های مردمی را دارند.
سعادت با تقدیر از همراهی و مشارکت خیران و مردم مازندران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۹۰۷ کمک‌های خود را واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره گیری #۰۱۱*۱*۸۸۷۷* پرداخت کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران افزود: ۸ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مازندران زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی