جستجو

 
 
ناصرعطایی
سرپرست شهرداری رشت شد
 
 
 

ناصرعطایی با 10 رای اعضای شورای شهر رشت به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد.
یکصد و شصت و دومین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت درحالی برگزار شد که اعضای شورا با ۸ رای موافق تصمیم به عزل ناصر حاج محمدی شهردار رشت گرفتند.
پس از برکناری ناصر حاج محمدی توسط شورای پنجم رشت، اعضای شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری رای گیری کردند و ناصر عطایی معاون کنونی شهردار با 10 رای به عنوان سرپرست شهرداری رشت انتخاب شد.
عطایی در کارنامه کاری خود شهرداری شهر رودبار و مدیریت منطقه یک رشت را نیز در کارنامه دارد.
احمد رمضانپور نرگسی در این جلسه با بیان اینکه نمایندگان یا اعضای شورا می‌توانند اگر فردی از حوزه وظایف خود خارج شده، از وی سوال و استیضاح کنند گفت: تمایل اعضای شورای شهر رشت بر استیضاح شهردار نبود زیرا قصد داشتیم فردی را برای اعتلای شهر انتخاب کنیم.
وی با اشاره به اینکه نیت شورای پنجم این بود که با یک شهردار این دوره را تمام کنیم تصریح کرد: دخالت‌های بیرونی و برخی دیگر از عوامل باعث شد که نتوانیم این دوره را با یک شهردار تمام کنیم البته حاج‌محمدی اقدامات خوبی نیز در کارنامه کاری خود دارد که بعداً به آن می‌پردازیم.
رمضانپور رییس شورای شهر رشت گفت: در جلسه روز چهارشنبه اعضای شورا گزینه های شهرداری را با توجه به فاکتور بومی بودن و  سابقه کار اجرایی معرفی کنند.
از همه ظرفیت ها برای ارائه خدمات و توسعه شهر رشت استفاده خواهد شد
ناصر عطایی سرپرست شهرداری رشت نیز در این جلسه گفت: از همه ظرفیت ها برای ارائه خدمات و توسعه شهر رشت استفاده خواهد شد.
عطایی با اشاره به اینکه از انتخاب خودم به عنوان سرپرست شهرداری این شهر غافل گیر شدم، اظهار کرد: قدردان اعتماد اعضای شورای شهر رشت به خودم هستم.
وی با بیان اینکه دوران سرپرستی در شهرداری شرایط خاص خود را دارد، گفت: امروز شاهد هستیم که شهرداری رشت از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست لذا نیازمند همکاری و همدلی همه اعضای و پرسنل هستم.
سرپرست شهرداری رشت در ادامه با تأکید بر اینکه از همه ظرفیت‌های موجود در این سازمان استفاده خواهم کرد، افزود: امیدوارم با تلاش مضاعف خلأیی در این زمینه احساس نشود و شهروندان رشتی از دوران سرپرستی من بر این سازمان بهره مند شوند.

 

 

قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش
در گیلان آغاز به‌کار کرد

 


فرمانده انتظامی گیلاناعلام کرد که قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش با هدف ارتقا امنیت روانی شهروندان در گیلان آغاز به کار کرد.
سردار عزیزالله ملکی تامین امنیت مردم را اولویت نیروی انتظامی عنوان کرد و اظهار داشت: قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در سطح استان گیلان جهت برقراری و حفظ ثبات در جامعه فعالیت خود را آغاز کرده ‌است.
فرمانده انتظامی استان گیلان برخورد سخت و قاطعانه ناجا با اراذل و اوباش را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش تمامی تحرکات مخلان امنیت جامعه را به‌دقت رصد می‌کند و مبارزات ما تا ریشه‌کنی کامل این ناهنجاری اجتماعی ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به برخورد قاطعانه و بدون تسامح با مخلان امنیت جامعه تصریح کرد: ناجا با تمام توان و امکانات خود به میدان مبارزه با اراذل و اوباش وارد شده است و هیچ یک از اقدامات آنها در فضای مجازی و حقیقی از چشم پلیس پنهان نخواهد ماند.
ردار ملکی اقدامات ناهنجاری که نظم و امنیت مردم و جامعه را به خطر می‌اندازد مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: اقداماتی از قبیل عربده‌کشی، قلدری، ایجاد ناامنی برای مردم، استفاده از سلاح گرم و سرد موجب واکنش نیروی انتظامی می‌شود و ما در این‌باره هیچگونه گذشتی نخواهیم داشت‌.
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری نسبت به برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت مردم تاکید دارند خاطرنشان کرد: حفظ امنیت جامعه و برخورد با اراذل و اوباش خط قرمز ناجا است.
وی با اشاره به نقش دستگاه‌ها، مقامات قضائی و همراهی مردم در اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش عنوان داشت: از مردم درخواست داریم جهت یاری رساندن به پلیس برای برقراری امنیت در جامعه هرگونه تحرکات مشکوک و مخاطره‌آمیز در سطح استان را از طریق سامانه 110 به ما
 اطلاع دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی