جستجو

گزارش «خبرشمال» از انتظار برای تغییر مدیرکل ورزش و جوانان مازندران؛
 
رنگرز سر برج می‌آید!
 
 
 

قهرمان اسبق کشتی فرنگی دنیا با مجموعه‌ای از خدمات و فعالیت‌های متنوع در مسیر آمدن به ورزش مازندران است اما این کش و قوس میان مقامات امر موجب بروز حواشی شده است!
وزیر ورزش و استاندار حکم به حضور رنگرز دادند و این برای مجمع نمایندگان مازندران که توقع مشورت داشت، سخت آمد!
در حالی‌که تمامی مازندران بر سر شوق آمده‌اند که قهرمانی خوشنام و مدیری جوان قرار است دوره تازه‌ای برای ورزش این دیار آغاز کند، پرونده حسن رنگرز روی میز مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی معطل امضای نهایی مانده است!
اگر چه وزیر ورزش و جوانان، استاندار مازندران و ۱۰ تن از اعضای مجمع نمایندگان بر حضور حسن رنگرز در این استان اتفاق نظر دارند اما گفته می‌شود دو تن از نمایندگان مخالف هستند که البته هیچ توجیه فنی و منطقی ندارد!
اینجا مازندران است دیگر، تا قرار به جابجایی باشد؛ فارغ از اینکه گزینه اصلی و تازه وارد چه وجاهت و جایگاهی دارد، هر که سودای مدیریت دارد دست به دامان و آویزان به این و آن می‌شود که حق من است!
هیچکدام از گزینه‌هایی که از آنها در فضای پیرامونی انتخاب مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران می‌شنویم، حتی نیمی از جایگاه، نام، قابلیت و حتی کلام و سخنوری حسن رنگرز را ندارند ولی در مسیر حضور هر چه زودتر وی در حال
 اخلال هستند!
در این بین سوالی که مطرح می شود این است که دقیقا مشاور ورزشی مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی کیست و چه شخصی و یا چه کسانی قرار است به این نمایندگان که عمدتا از ورزش سر رشته‌ای ندارند، شایستگی‌های حسن رنگرز، تجارب وی و ضرورت‌ها را مشاوره بدهد؟!
بهتر نیست در چنین مواردی، از کارشناسان و اهالی خبره ورزش و حتی در دیگر حوزه‌ها، از نفراتی که نظریات صائب دارند دعوت شود تا از منظر فنی به صلاحیت کاری و کاربردی افراد مورد نظر رای مثبت و یا منفی دهند؟
عجیب است اما شنیده‌ایم که حتی یکی از نمایندگان اصلا نام حسن رنگرز را هم نشنیده بود و تازه وقتی کارنامه و سوابق درخشان وی را بیان کردند متوجه شد که نطق وی مبنی بر چرایی معرفی فردی گمنام(!) اشتباه بوده است.
البته که عمده نفرات مجمع نمایندگان بر حضور حسن رنگرز رای داده‌‌اند و این مدیرکل جدید به زودی معارفه می‌شود ولی این تعلل بی‌دلیل می‌تواند در شروع به کار وی تزلزل ایجاد کند. به عبارت دیگر حسن رنگرز گزینه‌ای نیست که اینچنین برگزیدن‌اش مشمول گذشت و صرف زمان شود.
امیدواریم در اسرع وقت نمایندگان قابل و حاذق مازندران با حمایتی قاطع و کامل فضا را برای ورود حسن رنگرز مهیا سازند.
 ورزش مازندران به دگردیسی نیاز دارد تا فضای نویی را تجربه کند و از این وضعیت گمراه کننده نجات یابد. رنگرز گزینه مقبول همگان است و می‌تواند مازندران هم به همان مقبولیت گذشته برای ورزش ایران بدل کند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی