جستجو

بهروان؛ رییس هیأت فوتبال استان مازندران؛
 
فیفا مدتی است که
به ما زور می‌گوید
 
 
 

رییس هیأت فوتبال استان مازندران معتقد است که متأسفانه مدتی است که فیفا به ما زور می‌گوید و معلوم نیست چه زمانی می‌خواهد اساسنامه‌ای که در اختیار آنها است را به ما بازگرداند.
غلامرضا بهروان در مورد شایعه‌ای که گفته می‌شود انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در آذرماه برگزار می‌شود، اظهار داشت: من بعید می‌دانم در آذر بتوانیم انتخابات فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم و برای این حرف هم چند دلیل دارم. اول اینکه هنوز اساسنامه در فیفا به تأیید نرسیده و ما براساس کدام اساسنامه می‌خواهیم انتخابات
 برگزار کنیم؟
وی افزود: دلیل دیگر این است که بعد از اینکه فیفا اساسنامه را تأیید کرد باید این اساسنامه حداقل به مدت 20 روز در اختیار اعضای مجمع و کارشناسان قرار بگیرد تا آن را مطالعه کنند و سپس به تصویب مجمع عمومی فدراسیون فوتبال خودمان برسد و سپس به فیفا هم گزارش بدهیم که این اساسنامه در مجمع فدراسیون فوتبال هم تصویب شده است. این یک پروسه زمان‌بر است و نمی‌توان در کمتر از سه ماه آن را به سرانجام رساند.
رییس هیأت فوتبال استان مازندران تصریح کرد: هنوز نمی‌دانیم که فیفا اساسنامه ما را تأیید کرده یا بخشی از آن تأیید شده یا نظر خاصی در  این مورد دارد. از سوی دیگر با توجه به شیوع ویروس کرونا تشکیل مجمع عمومی فدراسیون هم کار دشواری است و مشخص نیست مجمع به صورت وبینار برگزار شود یا شرایط دیگری دارد و مهم‌تر از همه اینکه باید ثبت‌نام از نامزدهای فدراسیون فوتبال دوباره انجام شود و مهلتی برای آن باید در نظر گرفت.
بهروان تاکید کرد: با این شرایط بعید می‌دانم آذرماه بتوانیم انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم مگر آنکه بخواهند تصمیم عاجلی بگیرند و شرایط فورس ماژوری پیش بیاید.مهم‌ترین مسئله برای پیشرفت فوتبال ما این است که همه بدانیم به آموزش نیاز داریم. همانطور که داوران و ناظران لیگ نیاز به آموزش دارند و همانطور که بازیکنان فوتبال ما در جلسات تمرینی آموزش می‌بینند مدیران فوتبال و باشگاه‌های ما هم نیازمند آموزش هستند. آموزش حلقه گم شده فوتبال ما است.
بهروان در مورد اینکه پیش‌بینی می‌کند چه زمانی انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود، گفت: واقعاً این مسئله قابل پیش‌بینی نیست باید ببینیم فیفا چه خواهد کرد. البته متأسفانه مدتی است که فیفا به ما زور می‌گوید و معلوم نیست چه زمانی می‌خواهد اساسنامه‌ای که در اختیار آنها است را به
ما بازگرداند.
ما براساس کدام اساسنامه باید انتخابات برگزار کنیم  زیرا از اساسنامه قبلی فدراسیون ایرادهای ساختاری و ماهیتی زیادی گرفته شد. در این شرایط به نظرم هیأت رییسه باید با فیفا مکاتبه کنند و خواهان تعیین تکلیف اساسنامه شوند. باید منافع ملی را در
نظر گرفت.

 


رقابت‌های لیگ برتر والیبال
 در ادامه با کیفیت‌تر خواهد شد


سرمربی تیم والیبال هراز آمل نوید داد که با گذشت زمان، کیفیت بازی‌های بهتر خواهد شد.
هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز با برگزاری هفت دیدار پیگیری خواهد شد. تیم هراز آمل در خانه میزبان تیم فولاد سیرجان است.
بهروز عطایی درباره بازی تیمش مقابل سیرجان گفت: سیرجان تیم خوبی است، تمرینات منظمی پشت سر گذاشته‌اند و تیم قدرتمندی است. بازیکنان و کادرفنی خوبی در اختیار دارد و امروز بازی خوبی به نمایش خواهند گذاشت.
وی ادامه داد: تمرینات خوبی پشت سرگذاشتیم و بازی‌های تدارکاتی قابل قبولی انجام دادیم. سعی خواهیم کرد از تمام توان استفاده کنیم. رقابت‌های لیگ رفته رفته با کیفیت تر خواهد شد تیم ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. امیدوارم بازی خوبی به نمایش بگذاریم تا هوادارنی که از گیرنده‌ها بازی را تماشا می‌کنند لذت ببرند.
سرمربی تیم والیبال هراز آمل درباره بازی هفته نخست مقابل پیکان نیز گفت: به دلیل ابتلای سه پاسور تیم پیکان به کرونا شرایط بازی ایده‌ال و استاندارد نبود. بازی خوبی نشد اما به هرحال پیروز شدیم. دو تیم برنامه طبیعی خود را نتوانستند به نمایش بگذارند.
عطایی در پایان درباره تاثیر کرونا گفت: خوشبختانه هر هفته از بازیکنان تست کرونا گرفته می‌شود و مشکلی نیست. کرونا قابل پیش بینی نیست و به هر دلیلی ممکن است بازیکنان و کادر فنی مبتلا شوند اما امیدوارم تیمی متضرر نشود و مشکلی پیش نیاید.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی