جستجو

رضا حدادیان؛ مالک باشگاه نساجی:
 
هیچ دخالتی در
 کار کادر فنی نمی‌کنم
 
 
 

رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی پس از تغییراتی که به اجبار در کادر فنی ایجاد شده، خواهان حمایت بی قید و شرط هواداران از تیم شده است.
وی که با رسانه رسمی باشگاه صحبت کرده است، در مورد آخرین شرایط تیم نساجی مازندران اظهار کرد: بازیکنانی که ما در اختیار داریم، طبق نظر سرمربی تیم جذب شده‌اند و با امکاناتی که در اختیار آنها گذاشته شده، بسیار امیدواریم نتایج فصل گذشته را تکرار کنیم.
مالک باشگاه نساجی مازندران با تمجید از عملکرد علی امیری مدیرعامل این باشگاه که بر سر انتقال محمود فکری به استقلال روزهای پر تب و تابی را تجربه کرده، اضافه کرد: علی امیری خط قرمز ماست. ایشان امین من و هیأت مدیره باشگاه هستند و جزو پاکدست‌ترین مدیرانی است که در ورزش کشور زحمت می‌کشند.
حدادیان گفت: یک عده می‌خواهند تیم را به حاشیه ببرند، چون کار خودشان انجام نمی‌شود. همه باید هوادار باشند، نه اینکه در کار تیم دخالت کنند. به هر حال باشگاه هم خصوصی است و هر تصمیمی مدیران باشگاه و سرمربی تیم بگیرند، همان اتفاق می‌افتد و ما سعی داریم که بهترین تصمیمات را برای موفقیت تیم بگیریم. من به همراه آقای امیری به مسائل اشراف داریم و کارها را پیش می‌بریم و این توقع را داریم که هواداران از تیم حمایت کاملی داشته باشند، نه اینکه خدایی ناکرده با رفتارها و کارهایی که انجام می‌دهند تیم را به حاشیه ببرند.
وی با اشاره به کارهای فنی تیم اظهار کرد: به‌عنوان مثال من نمی‌توانم به مربی تیم بگویم چه کسی بیاید و چه کسی برود؛ اینکه مربی چه بازیکنانی را بگیرد، در حیطه وظایف سرمربی تیم است و من دخالتی نمی‎کنم. ما به اتفاقات داخل چمن کاری نداریم و بیرون چمن کارها را پیش می‌بریم.
مالک باشگاه نساجی مازندران در مورد زمین تمرین قرمزپوشان نساجی مازندران حرف‌هایش را از سر گرفت و ادامه داد: ما زمین ماهفروجک را تحویل گرفته‌ایم و با تمام نیرو در تلاش هستیم که به امید خدا برای سال آینده در آنجا کمپ تمرینی افتتاح کنیم. کمپ شامل یک زمین چمن طبیعی و یک زمین چمن مصنوعی خواهد بود. سایر امکانات هم برای مجموعه اعضای تیم و بازیکنان است و باید هتل و خوابگاه ایجاد کنیم تا در سال های آینده همانجا اقامت داشته باشیم.
حدادیان در رابطه با آخرین شرایط ورزشگاه وطنی قائم‌شهر اینطور توضیح داد: امیدوارم استان هم حمایت کند و چمن ورزشگاه را درست کند؛ اگر آنها این کار را انجام بدهند، ما توانایی نگهداری از آن را داریم.

 


سرمربی امیدهای استقلال
 در نساجی


سرمربی تیم امید استقلال به کادر فنی نساجی مازندران اضافه شد.  
 تیم نساجی که پس از جدایی محمود فکری و رفتن او به استقلال، وحید فاضلی را به‌عنوان جانشین این سرمربی انتخاب کرد و هدایت نماینده فوتبال مازندران را به او سپرد، به دنبال تقویت کادر فنی است.  تاکنون احمد فیض‌کریملو، مسعود ابطحی و حمیدرضا فرزانه به‌عنوان مربی در کنار وحید فاضلی حضور داشتند و یک مربی جدید دیگر به این جمع اضافه شد.
رضا حسن‌زاده که از پیشکسوتان استقلال به حساب می‌آید و سرمربیگری تیم امید آبی‌ها را هم برعهده داشته، با جدایی از این تیم به کادر فنی نساجی مازندران اضافه شد تا در کنار وحید فاضلی به فعالیت خود ادامه دهد.
با وجود اینکه نساجی تعداد زیادی از مربیان فصل قبل خود را به دلیل پیوستن به استقلال از دست داده، اما با حضور رضا حسن‌زاده و با احتساب احمد فیض‌کریملو که از قبل در نساجی حضور داشته، تعداد استقلالی‌های نساجی مجددا افزایش پیدا کرد و به دو نفر رسید.

 

 

سالن پیر و پرخاطره 4هزار نفره شهدای چالوس تایید  نشد

 


فدراسیون والیبال سالن چهارهزارنفری شهدا چالوس را تایید نکرد.
 فدراسیون والیبال سالن چهارهزار نفری چالوس را نپذیرفت و اکنون زیرساخت‌های نامطلوب ورزش چالوس بزرگترین مانع ایرانشید است. هفته گذشته نماینده فدراسیون والیبال به چالوس سفر کرد تا‌ سالن چهارهزار نفری چالوس را مورد بررسی قرار دهد تا در صورت مهیا بودن شرایط و امکانات اجازه برگزاری بازی‌ها در آن صادر شود.
فدراسیون والیبال طی ارسال نامه‌ای به باشگاه ایرانشید چالوس این سالن را مورد تایید قرار نداد و باشگاه را موظف به برطرف کردن تمامی نواقص موجود تا روز دوشنبه مورخ 28مهر کرد.
این سالن که در غرب استان مازندران از نظر گنجایش و نحوه ساخت، مانند ندارد ولی در طی چند سال گذشته به علت یکسری غفلت ها و بی تدبیری حال و روز خوشی ندارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی