جستجو

شهردار ساری، نوید داد که به‌زودی اتفاق می‌افتاد؛
 
رونمایی از پروژه‌های عمرانی مهم در ساری
 
 
 
عباس رجبی شهردار ساری، از رونمایی پروژه های موثر و مهمی که توسعه مرکز مازندران را در پی خواهد داشت
خبر داد
شهردار مرکز مازندران در نشستی که با موضوع بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی با حضور معاونان و مدیران مجموعه شهرداری به میزبانی شهرداری منطقه سه برگزار شد گفت: پروژه پل تا پل که با همت مجموعه شهرداری در حال انجام است پیشرفت قابل قبول و مطلوبی داشته و برای اعتبار مالی این پروژه هماهنگی و پیگیری های لازم را داریم.
وی افزود: تاکنون بخش قابل توجهی از تملک انجام شده و سازمان عمران نیز در این پروژه بصورت شبانه روزی مشغول بکار می باشد و امیدواریم طی زمانبندی مشخص شده به بهره برداری برسد.
رجبی به پروژه نیروگاه زباله سوز ساری اشاره کرده و اظهار داشت: این پروژه پیشرفت فیزیکی 75 درصدی داشته و طی روزهای آینده مرحله سوم نصب دودکش های 60 متری آن اغاز خواهد شد.
شهردار ساری تکمیل پروژه نیروگاه زباله سوز را از مهمترین پروژه های استان مازندران عنوان کرد و گفت: مجموعه شهرداری برای اتمام این پروژه عزم جدی دارد و در این زمینه هیچگونه قصور و کوتاهی را پذیرا نیستم.
وی زیبایی بصری و منظر شهری را مورد توجه قرار داد و افزود: رنگ آمیزی های دیوار ها و جداول سطح شهر، توسعه فضای سبز شهری ، نصب المان های مختلف با هدف ارتقای سطح نشاط شهروندی را در پی داشته باشد با جدیت پیگیری شود.
رجبی به فاز سوم میدان اب شهرآشوب اشاره کرده و تصریح کرد: با استفاده از توانمندی های داخلی مجموعه شهرداری خصوصاً سازمان عمران این پروژه که مدت ها مغفول و معطل مانده بود از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار شده و به‌زودی خبرهای خوشی برای اهالی این منطقه خواهیم داشت.
شهردار ساری در پایان خاطر نشان کرد:پروژه های جدیدی برای شهر ساری تعریف کردیم که به‌زودی از آن رونمایی
خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی