جستجو

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران تاکید کرد؛
 
ضرورت تغییر رویکرد رسانه‌ای
 در مقابله با کرونا
 
 
 
آمار سه رقمی جان باختگان کرونا مسأله عادی نیست و باید دردمندانه و مسوولانه  به آن توجه کرد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران اعلام کرد که با توجه به ایجاد محدودیت ورود و خروج مردم دربحث پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و کنترل آن، ازاهالی رسانه و فعالین شبکه های اجتماعی  انتظارداریم به عنوان موضوعی انسانی و مسوولانه  برای این مهم اهمیت قائل شوند.
عباس مهدوی افزود: اکنون جدی ترین مساله درکشور ما مانند دیگر کشور ها بحث کروناست که اطلاع رسانی باید دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر باشد.
وی تصریح کرد: از رسانه ها انتظار داریم در راستای آگاه سازی جامعه پای کار باشند و از مدیران شبکه های  اجتماعی و کانالهای پرمخاطب  انتظار داریم آگاهی بخشی موثر را الویت نخست خود قراردهند.
مهدوی افزود: متاسفانه با توجه به آمار بالای ابتلا افراد به این ویروس و از دست دادن هم وطنانمان،عادی انگاری مردم باید به طور مرتب گوشزد شود .بی تفاوتی اجتماعی را باید جدی گرفت.
صرف بیان امارکرونا موجب عادی انگاری در جامعه شده است.
باید به سراغ خانواده هایی رفت که روزانه سوگوار عزیزان خود می شوند. وی گفت: هر کشور و جامعه ای که  این مساله را جدی گرفت درمهار و کنترل آن موفق بود.
حس مسوولیت پذیری اجتماعی باید را در جامعه تقویت کنیم و باید بدانیم همه نسبت به هم مسوولیم.
مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با اشاره به اینکه اکنون فضای نوینی را در فعالیت رسانه ای کشور با خلاقیت ونوآوری باید رقم زد افزود‌: رسانه های مازندران  تا کنون باهمراهی درست درزمینه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه  خوب عمل کردند. این تلاش درموج جدید شیوع ویروس باید با حس دردمندانه و کاهش آمار جان باختگان
توام شود.
 وی افزود: با مراجعه زیاد بیماران به بیمارستان ها زحمات کادردرمان بیشتر شد که این زحمات آنان  در رسانه ها می بایست مورد تجلیل قرار گیرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی